Wpis z mikrobloga

  • 173
@jacos911: To akurat tekst reklamowy. W rolach głównych "Aneta" XD która ma chłopaka budowlańca i jej nie stać, Anna co pracuje w HR XD Ola co była dziennikarką w lokalnym radiu itd. Swoją drogą historie tych NPC zwykle pokrywają się z bio redaktorki, widać skąd inspiracja. A całość po to, aby na koniec wypowiedział się wreszcie z nazwiska pośrednik kredytowy, że no jest słabo, ale on pomoże wybrać kredyt.
@mickpl: co w tym dziwnego? Sam znam osoby, które nie poszły na studia, złapały gownoprace, potem to ewoluowało w działalność etc. Ludzie często jako pierwsze marzenie do spełnienia ustalają sobie nieruchomość - zwłaszcza jak ktoś zasmakował najmu. Wiec pisanie ze ktoś odkładał "od matury" to nic w porównaniu do kocopolow, które ty tutaj wypisujesz.
@mickpl już tak #!$%@? zależy jak wstaniesz co godzinę inaczej
Ustal se jedną wersję i się jej trzymaj
Bo tak mieszasz tym biednym konfederatom we łbach, że im się zwoje przepalają
aha i kiedy będą te kredyty za darmo?
@kapitan_pazur idąc aktualnymi cenami:
Od matury do 27 roku dajmy że masz 9 lat pracy.
3 pokojowa chata/mieszkanie aktualnie to zależnie gdzie ale lekko 750-900k
Czyli trzeba by odkładać ledwo 80-100k rocznie. Banał i prostota! A realnie koło 50-60k na początku i pewnie ze 150-200k rocznie później bo wiadomo że zarabia się więcej.

W skrócie aktualnie rynek #!$%@? i nierealne jest uzbieranie.
@mickpl ja zacząłem odkładać z myślą o nieruchomości rok po maturze, wcześniej wydałem trochę kasy na inne rzeczy typu Golf za 5 tys. zł. No i uzbierałem. Na kredyt 2% xd