Wpis z mikrobloga

To zdjęcie pewnie z gazetki. Większość osób, które z nich korzysta pewnie maja karte i sie interesują, wiec to do nich skierowana promocja


@szachowykotek: No dobra ale nawet mając kartę to nie masz informacji ile aktualnie kosztuje w sklepie bez promocji tak dla samego porównania czy warto
@TwojHimars:

Tak się zastanawiam, bo wiadomo, że można pójść do sklepu i kupić sam ten ryz za 75gr zgodnie z prawami konsumenta, ale...

Czy jeśli kupię ten ryż sam i żadna z cen warunkowych mi się nie nabije tylko wyższa, a Kasjer odmówi zwrotu, to czy sklep nie dopuszcza się oszustwa, bo w celu osiągnięcia korzyści majątkowej doprowadza mnie do niekorzystnego rozporządzeniem moim majątkiem? Tj. Kupuje coś czego normalnie bym nie
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Jeżeli nie ma podanej ceny regularnej mogę zakupić ten ryż za 75 groszy bez aplikacji i karty biedronka?


@lich0_nie_spi: orzeczenie UOKIK jest takie, że w przypadku gdy na cenówce podanych jest kilka różnych cen, to klientowi przysługuje dla niego najkorzystniejsza bez obowiązku spełniania żadnych dodatkowych wymogów. UOKIK nałożył na biedronkę karę właśnie za to że wymuszali spełniała warunków aby mieć promocyjną cenę, dlatego w ramach kary mają też obowiązek informacyjny, wyświetla