Wpis z mikrobloga

@luxkms78: Ryż jest normalny, taki jak sprzedają zawsze. To typowo marketowa zabawa "spełnij 2137 warunków a damy Ci X złotych zniżki na inny produkt". Podobnie było niedawno z jajkami za 2,99 gdzie Sieć zalała fala komentarzy, że pewnie importowane z Ukrainy albo przeterminowane a w praktyce okazało się, że to normalne jajka, ale myk był taki, że kupić możesz tylko 1 opakowanie i promocyjna cena obowiązuje powyżej określonej wartości zakupów, chyba
@TwojHimars: jeśli nie wstydzisz się odezwać przy kasie do kasjerki, to możesz kupić za 75 groszy bez żadnych warunków, sprzedawcy też to doskonale wiedza, bo w biedronce za karę mają nałożony obowiązek informowania, że klientowi przysługuje najtańsza wystawiona cena, nawet jeśli nie spełnia opisanych pod nią warunków. Testowałem i nie trzeba się nawet kłócić, tylko mówisz że chcesz zniżkę bo Ci przysługuje i babki się nawet nie kłócą, od razu wbijają
@TwojHimars: Kur** wczoraj kupiłem jedną rzecz w biedrze ale tylko dlatego, że była po drodze (do Lidla musiałbym podjechać, też był po drodze btw.) nie dość, że ceny nie odszyfrowałem bo było tylko 14,99 (przy zakupie 2 sztuk oczywiście) to jeszcze trzeba było czekać w dłuuuuugiej kolejce bo tylko jedna kasa czynna a ludzie z roboty wracają o tej porze. Nigdy więcej tego sklepu.
P.S. Palety też były
ale aż mi się wierzyć nie chce, to byłoby zbyt piękne żeby pokonać ich, ich własną bronią


@rzaden_problem: bazują na tym, że większość nawet nie zauważy albo się nie odezwie przy kasie żeby nie robić afery, więc jak jeden klient raz na kilka dni będzie chciał rabat, to dla nich to żadna strata, więcej zarobią na tym że ludzie nabiorą się na promocję.