Wpis z mikrobloga

@4mmc-enjoyer: Ja nie mówię o innych, bo mi też wstyd się przyznawać co robię zawodowo - bo nie chcę od razu uzasadniać że robię to tylko dla hajsu. Mówię po prostu że jestem w związku z laską co ma szanowaną społecznie robotę i jakoś to funkcjonuje, moja atrakcyjność rośnie oczywiście dla jej najbliższych koleżanek które wiedzą jak nam się żyje finansowo, a nie dla typowej laski na ulicy która jak mnie
@4mmc-enjoyer: Anetki najbardziej boli jak podjeżdżają swoimi 20 letnimi seatami/fiacikami a robolstwo ma 5 letnie bestie. Im się to w głowie nie mieści, przecież ukończenie kierunku - Zarządzanie jest dla najlepszych, a one bidulki są niedoceniane. Tfu, nie ma miesiąca żeby czegoś nie spieprzyły.
@4mmc-enjoyer: A kto wam każe pracować fizycznie? Mogliście się wykształcić i aplikować na inne, bardziej ambitne i lżejsze stanowiska ale skoro się nie chciało albo się nie miało intelektualnego potencjału to teraz trzeba z@#!$%@?ć i pogodzić się z faktem, że pani z biura ma was za zwykłych kołków i roboli i nie chce mieć z wami nic wspólnego :)))