Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W Polsce ciężko znaleźć znajomych będąc +25 bo ludzie po prostu dziadzieją. Nagle przeobrażają się w poważnych ludzi, więc żadne wyjścia na piwo, ustawić się na piłkę czy squasha, zrobić jakiś szalony wyjazd survivalowy to nie. Tylko praca, obowiązki, kredyty i nic innego na głowie. No i zapomniałem, że najważniejsza to żona. W takim USA normalne jest, że typki po 30+ jeżdżą sobie na desce, BMW czy robią sobie imprezki przy plaży, bawią się w graffiti. Sporo starszych ludzi chodzi na koncerty i lokalne imprezy. W Polsce jakieś jakieś imprezki czy rozrywki to tylko dla młodych. Jak jesteś starszy to co najwyżej z dzieckiem na piknik rodzinny. Dlaczego w Polce tak szybko ludzie stają się poważni? Nagle każdy kończy studia i tylko praca, narzeczona, rachunki i nic innego się nie liczy. Siedzenie w domu z żoną i oglądanie netflixa to szaleństwa na najbliższe lata.

#przegryw #doroslosc #samotnosc #feels #zycie #tfwnogf #blackpill #agepill #wykop30plus #wykop30club #przegrywpo30



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
W Polsce ciężko znaleźć znajomych będąc +25 b...
  • 20
@mirko_anonim no ale w czym ci to przeszkadza? Są ludzie którzy spędzają wolny czas poza domem, chodzą na basen/do klubów/kina/na kręgle/itd a są tacy co wolą siedzieć w domu bo w ten sposób najlepiej odpoczywają. Poza tym może Cię zaskoczę ale w domu można robić masę różnych rzeczy, niekoniecznie oglądać cały dzień netflixa
to dlaczego nad wisłą przesiadują same nastolatki a nie panowie 30+?


@mirko_anonim: jaja sobie robisz?
po pierwsze w warszawie tez siedza 30+ i 40+ tez sie znajda,
po drugie i najwazniejsze ludzie 30+ siedza w barach, klubach albo restauracjach, a nie na schodkach nad wisla - gdzie mozna latwo obskoczyc wpier'dol od urkow i nie tylko

Spojrz prawie w oczy, to nie jest wina swiata. To Ty nie umiesz nawiazac relacji
@mirko_anonim: Wszystko zależy od tego jakich się ma znajomych, ale myślę że problem tkwi w tym, że życie jest coraz droższe i jesll chce się żyć na jakimś przyzwoitym poziomie trzeba ciężko pracować na co idzie dużo czasu i energii. Więc wolny czas poświęcają dla partnerów, żeby utrzymać związek przy życiu. Jeśli do tego dochodzą jeszcze dzieci, to naprawdę mało czasu zostaje na spotkania towarzyskie. Zresztą jak mając rodzinę można by
Dlaczego w Polce tak szybko ludzie stają się poważni? Nagle każdy kończy studia i tylko praca, narzeczona, rachunki i nic innego się nie liczy. Siedzenie w domu z żoną i oglądanie netflixa to szaleństwa na najbliższe lata.


@mirko_anonim: troche od odcinania sie od znajomych to akurat wada natomiast jesli chodzi o powaznienie to jest dobre - nie chcialbys zyc w cywilizacji wiecznych nastolatkow uwierz mi
via mirko.proBOT
  • 2
Anonim (nie OP): @programista15cm: sorry ale nie trawie takiego boomerskiego gadania w stylu można wszystko wystarczy chcieć (tak jakby cały świat zależał ode mnie) albo domniemanie winy we mnie. Jakoś dziwnym trafem na studiach nic nie robiłem i zawsze byli znajomi. Dziwnym trafem w wieku 30+ gdy proponuje ludziom w pracy wyjście gdzieś to mają na głowie dzieci, remonty, żony, itp. Nie rozumiesz, że pewne rzeczy nie są zależne od
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Ja, CTO w korpo,i dwóch najlepszych znajomych wszyscy jeździmy na desce, samemu zacząłem rok temu, przedział wiekowy 29-33 lata.

Tak samo oni, i moja partnerka, pykamy multiplayer RimWorld czy Crusader Kings.

Moja partnerka i jej siostra pykają na rolkach.

Nie przeszkadza nam to ubrać się w ładne ciuchy i iść na imprezę z martini i cygarami.

Moja grupa RPGowa ma ludzi od 17 do 63 lat.

Wszystko zależy
Dziwnym trafem w wieku 30+ gdy proponuje ludziom w pracy wyjście gdzieś to mają na głowie dzieci, remonty, żony, itp. Nie rozumiesz, że pewne rzeczy nie są zależne od nas?


@mirko_anonim: rozumiem jak najbardziej, ponadto powiem Ci, ze nigdy w zyciu nie spotkalem sie z osoba z pracy po pracy prywatnie.
Choc nie raz mialem takich kolegow w pracy, ze wpadali do mnei do gabinetu przynajmniej 3x dziennie obczaic co u
@mirko_anonim: Tak było kiedyś, aktualnie to się mocno już zmieniło i dalej brnie w kierunku kolejnych zmian. Dalej jeszcze gdzieniegdzie można zauważyć efekty stłamszenia PL, biedy jaka była i komunizmu - tym bardziej w ludzkiej psychice starszych ludzi lub ludzi którzy mają sprane mózgi przez wychowanie od takich ludzi. A przez biedę nie było co robić i za co robić aż tak ciekawych oraz 'modnych' rzeczy.

Zauważ teraz że ludzie w