Wpis z mikrobloga

#rajstopy #rajstopki #rajstopiary #ponczochy

Są tu jakieś #rajstopiary?

Ja jestem ogromnym fanem. I mam to szczęście, że moja panna nie dość, że jest tego najzupełniej świadoma, do tego mega świetnie w nich wygląda i przede wszystkim (ku mojej nieukrywanej radości) lubi nosić.

Wiadomo - Wy, dziewczyny, lubicie rzecz jasna nosić, ale czy Waszych mężczyzn też to kręci?
To, że moja panna świetnie w nich wygląda to nie pozostawia wątpliwości:
koloros - #rajstopy #rajstopki #rajstopiary #ponczochy

Są tu jakieś #rajstopiary?

J...

źródło: 1

Pobierz
  • 63
  • 1
@Pietruchoowy: Wat? Takiego komentarza, to się przyznam, nie spodziewałem. :D Myślę, że taką S-kę to przy moich 191 cm bym rozerwał. Może i są rozciągliwe, ale pewnie nie aż tak ;P
No i po cóż też miałbym się sam przebierać w rajstopy, skoro mam pannę, która lubi je nosić. Niby tego nie próbowałem, ale na sobie na pewno by mnie tak nie kręciły jak na niej ;-)
  • 1
@Przypadkowy: Takiej zgrabnej figury, szerokich bioder i drobnych rączek nie posiadam ;P
Mam za to penisa przecież! o!
Utoższamiać mojej panny budowę ciała z moją to tego jeszcze nie grali :D
I co to byłby za pedał co posuwa panienkę? ;-)
  • 0
@Pietruchoowy: @Przypadkowy Nie miałem pojęcia, że to jest tutaj jakaś powszechność - przebieranie się chłopów za baby.
To jest jedna sprawa. Ale czy Wy kobiety nigdy nie mieliście, że nie odróżniacie kobiecej od męskiej budowy ciała? XD
Ja się chcę tutaj moją panną pochwalić, a ci do mnie mówią, że to ja sam jestem XD
Ale dobrze, ok, mam zgodę na fragmencik twarzy ;-)