Wpis z mikrobloga

W ta niedziele jade sobie zrobic zabieg wazekotomii. Mam 24 lata, nie mam zadnego dziecka i nigdy nie chce miec. Powodow jest bardzo duzo i nie jest to pochopna decyzja. Glownie chodzi o sam fakt, ze sytuacja na swiecie moim zdaniem bedzie ulegac stale pogorszeniu z uwagi na globalne ocieplenie i zwiazane z nim zalamanie gospodarki, ktore nastapi z czasem zatem nie mam zamiaru skazywac nikogo na zycie. Inne plusy sa takie, ze seks bez prezerwatywy jest duzo przyjemniejszy, ulga psychiczna przed wpadka, niski koszt, ktory rozwiazuje spory problem na cale zycie. Moja dziewczyna ma zespol policystycznych jajnikow a ja biore testosteron wiec teorytycznie nasza plodnosc i tak stoi na bardzo niskim poziomie, ale chce obnizyc swoja tak nisko jak to mozliwe.

Oczywiscie najblizsza rodzina i znajomi sa przeciwni, szczegolnie rodzice, ktorzy mowia mi, zebym sie wstrzymal, bo jeszcze zmienie zdanie. Na argument, ze zawsze pozostaje adopcja odpowiadaja "to juz nie to samo". Moim zdaniem to czysty egoizm. Wystarczy juz ludzi na tej planecie wiec podejmuje najbardziej ekologiczna z mozliwych dla czlowieka decyzji i nie robie juz nastepnych kopii.

Dodam, ze jednakowa decyzja bym podjal nawet gdybym chcial miec dzieci. Uwazam tez, ze rodzicami powinni zostawac tylko ludzie, ktorzy sa o tym zdecydowani a ja w ciagu ostatnich 6 lat nie mialem zadnego przejawu zainteresowania w byciu ojcem w przyszlosci, dzieci nie lubie, nawet posiadanie zwierzat uwazam za zbedna odpowiedzialnosc (choc lubie sie bawic ze zwierzetami innych ludzi, z dziecmi nigdy).

Najwiekszym minusem jest to, ze tydzien zalecana jest wstrzemiewliwosc seksualna i bede musial odpuscic silownie na ok. miesiac. Najwiekszym plusem jest to, ze w koncu ludzie przestana mi #!$%@?, ze zmienie zdanie.

Jakby ktos byl zainteresowany samym zabiegiem co i jak oraz jak to bedzie wygladac po to zapraszam do plusowania, chetnie potem zdam relacje.

#wazekotomia #dzieci #polska #antynatalizm #globalneocieplenie #ekologia
jegertilbake - W ta niedziele jade sobie zrobic zabieg wazekotomii. Mam 24 lata, nie ...

źródło: comment_JQczdHoT06eKyFot78SrizerbsmRkLLK.jpg

Pobierz
  • 343
@jegertilbake pewnie to twoja pierwsza cipka i to dla niej chcesz sie okaleczyć, żeby myslala, że ją wspierasz i boisz się o to, że Cię zostawi. Spermiage detected. Jak zarucha innego, a Ty znajdziesz nową wybrankę, ktora dowie sie, że dla poprzedniej #!$%@? sobie możliwość do robienia dzieci to Cię zostawi.

Wiesz z kim jutro jadę na basen? Z 3 letnim synem. Kto pomaga mi przy wymianie kół? 3 letni syn. Kto
@jegertilbake: Moim zdaniem jest to bez sensu. Szczególnie że każdy jeśli by miał dwójke dzieci to i tak liczba ludzi na Świecie się bedzie zmniejszać. Poznasz kobiete za kilka lat i będzie chciała dzieci. Moim zdaniem jest to głupia decyzja.
@GrzegorzPorada: bylem, powiedzial ze w sumie sa podstawy, zeby mi dac, ale uznal ze z uwagi na obnizona plodnosc boi sie, ze kiedys zmienie zdanie na temat dzieci i pozwe go do sadu. #!$%@? go i sam sie nauczylem tego co bylo niezbedne i robie to na wlasna reke. Jestem bardzo zadowolony z efektow.

@OddajButa123: Ja sie od 1h smieje do monitora xD szkoda mi odpisywac, bo tyle komentarzy #!$%@?