Wpis z mikrobloga

Jestem w #katowice na siłowni. Siłka jest wewnątrz ogromnego budynku, który ma kilkanaście pięter oraz w sumie brak okien otwieranych a tym bardziej tutaj. No i gołąb jakoś tu się dostał ale najlepsze jest to, że wezwali kogoś z zarządzania budynkiem i przyszedł tym ze sztucznym sokołem czy jastrzębiem i go goni po całej siłce XDDD a teraz go położył na środku sali i czeka aż gołąb chyba umrze ze strachu. #!$%@? akcja ( ͡º ͜ʖ͡º)
##!$%@?
Phillippus - Jestem w #katowice na siłowni. Siłka jest wewnątrz ogromnego budynku, kt...

źródło: temp_file6899671166965757211

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • 2
@Ormiq w sumie ruchy podobne jak wchodził na te poręcze
@k__d byłem dziś 3.5h na siłce i od początku go zobaczyłem z kumplem i poszliśmy do recepcji. Przez cały ten czas jastrząb dzielnie siedział na skrzyni. Jeszcze go gonili i rzucali w gołębia butelkami z wodą ale bez skutku
@enzojabol problem taki, że ta siłka 24 na dobę jest czynna i zawsze ktoś tam jest. No musieliby zawołać ekipę
  • Odpowiedz
@Phillippus trochę lipa z tym 24h. Jak by zgasić większość świateł to taki gołąb w półmroku jest już prawie ślepy, można postawić koło niego drabinę i normalnie rękami łapać. Chociaż muszę przyznać że na tych miejskich szczurach się nie znam więc to może nie zadziałać
  • Odpowiedz
@Phillippus: Do odławiania tych gołębi w galeriach są normalnie wynajmowani sokolnicy z sokołami, które je "ściągają". Widać przyżydzili kilka stówek i woleli kupić plastikowego żeby się gołomp zesrał ze strachu xDD.

Nie zdziwiłbym się gdybym znalazł tag Wrocław albo Łódź xD
  • Odpowiedz