Wpis z mikrobloga

@oficjalniemartwa

Dobrze, że trafiła na kobietę Cytowany tekst...


No tak bo każdy facet to gwalciciel , ja dajmy na to kiedyś postawiłem sie pewnemu sebkowi (na przystanku) typowemu patusowi od którego dziewczyna uciekała bo ja w domu napierdzielał ((bylem wtedy młody i głupi level 19 teraz level 25)) odziwo nieobskoczylem #!$%@? no ale wiadomo samotny Sebek to jednak nie jest już taki brave ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak laska ledwo kontaktowała to w sumie nic złego się upewnić


@Ormiq: ok, pierwszy krok w wmówieniu Polakom, że w Polsce kobiety obawiają się wyjść na ulicę bo w każdej chwili może zostać zgwałcona mamy już za sobą. Stąd już krótka droga do kolejnych propagandowych przekazów i mieszkania za pomówienie.
Ludzie, w Polsce nie ma problemu z gwałtami, które są zjawiskiem marginalnym xD
@DynPydro: powiedzcie, że to bajt bo nie wierzę xD
w takim tempie w tym upadającym społeczeństwie niedługo trzeba będzie okazać akt urodzenia i badania DNA bawiąc się z własnym dzieckiem na placu zabaw bo z automatu posądzą o pedofilię xD
Skąd wiesz, że też by tak nie zareagowała?


@Bananek2: A czy ja napisalem ze wiem? Gdzie ja napisalem ze jestem tego pewien?

A w rzeczywistości nieraz byłem świadkiem jak tego typu dziewczyny jak ta która cię zaczepiła interweniowały gdy obcy ludzie kogoś obcego bili.


Ja z kolei nie raz bylem swiadkiem jak czy to w tramwaju czy autobsie czy na chodniku - ktos zaczepial obcych ludzi wlacznie przepychankami a reszta odwracala
pierwszy krok w wmówieniu Polakom, że w Polsce kobiety obawiają się wyjść na ulicę


@11mac11: nie mieszaj polityki do zwykłego codziennego życia gdzie zagrożenia są realne i zwykły człowiek chodzący po imprezowniach się z nimi regularnie spotyka

Ludzie, w Polsce nie ma problemu z gwałtami, które są zjawiskiem marginalnym xD


gdybyś chodził regularnie na imprezy wtedy wiedziałbyś, że #!$%@?, stwarzających zagrożenie typów jest cała masa i różne #!$%@? akcje z różnymi
@11mac11: to że ty nie miałeś takich sytuacji pewnie wynika z faktu, że jesteś chłopem, a dziewczyny nie dzieliły się z tobą swoimi sytuacjami. Masz rację, że gdy chodziłeś na imprezy pewnie nie było wokół ciebie zbyt wielu agresywnych gejów, którzy chcieliby cię zgwałcić i czułeś się bezpiecznie. Swoją drogą to mam znajomego, który jeździ regularnie do Meksyk i Brazylii i mówi, że jest tam bezpiecznie, więc te historie o tamtejszej