Wpis z mikrobloga

okej ale co Ci nie pasuje? To akurat jest bardzo okej zachowanie, martwiła się o drugą osobę a z postu wynika, że też nie zrobiła tego jakoś naruszając dobra osobiste tego faceta, więc w porządku.


@evenlope: Troche Cie rozumiem. ALe tylko troche.

Tak samo by sie martwila jakby kilku sebusiow sprzedawaloby mi lepy? Mysle ze nie.

Taka anegdotka:
Kiedys bedac w centrum handlowym jechalem w dol schodami. Widze jak obok wjechac
Tak samo by sie martwila jakby kilku sebusiow sprzedawaloby mi lepy? Mysle ze nie.


@gorzki99: Zajebisty argument. No cóż może kiedyś ktoś wyprowadzi twoją dziewczynę na oczach wszystkich i ją wywiezie. Ale za to jak ciebie agresywny Seba będzie #!$%@?ł to ruszy na ratunek jakaś kobieta. Na bank jestem pewny że Seba jej nie jebnie, bo przecież dlaczego.
Z ciekawości, jak widzisz, że ktoś kogoś #!$%@? to lecisz z pomocą? Jeśli
No cóż może kiedyś ktoś wyprowadzi twoją dziewczynę na oczach wszystkich i ją wywiezie


@ipkis123: No nie :P Jestem stary (serio stary :PP) i to niewykonalne :P

Na bank jestem pewny że Seba jej nie jebnie, bo przecież dlaczego.


Nie graj w totka z takim "na bank" Po co masz wtopic?

Z ciekawości, jak widzisz, że ktoś kogoś #!$%@? to lecisz z pomocą? Jeśli nie to dlaczego oczekujesz, że ktoś pomoże
Gorzej jak ta osoba zgłosi porwanie, policja ma tak zajebistą prasę obecnie że wystarczy jeden co będzie chciał się wykazać. Chłopaki wejdą z drzwiami, a ty będziesz miał zdziwko.


@ipkis123 już to widzę. Jakby mieli to zrobić na podstawie zgłoszenia przypadkowej osoby? Skąd policja wiedziałaby kto, kogo "porwał", gdzie pojechał itd?

Poza tym, już widzę te aferę w mediach po takiej akcji (zakładając, że w ogóle byliby w stanie ja wykonać). Dopiero