Wpis z mikrobloga

Jak trzeba mieć zryty beret by wymagać dziewictwa od kobiety?

Odrzucenie każdej nie-dziewicy to zabranianie młodym kobietom bycia szczęśliwą, zakochaną, korzystania z życia i popełniania błędów.

Co innego szlauf mający 30 bolców w rok, a co innego dziewczyna która po prostu była w kilku związkach ale nie wypaliło.
Jeśli komuś nawet druga opcja przeszkadza to musi to być osoba strasznie zakompleksiona i zawistna oraz pozbawiona emocji, logiki, człowieczeństwa.

Znam prawiczków, którym nie przeszkadza brak dziewictwa u kobiety.

Tylko na wykopie jak w lesie że nawet roochacze chcą dziewic xD

I nie, przypowieści o kluczu i zamku, teksty o biologii że jedna samica jeden samiec, jeden samiec sto samic i inne takie teksty o naturze (gdzie jak to kobieta dopuszcza się kierowania instynktem to jest wyśmiewana ale facet już jak najbardziej może) czy inne farmazony o mechanicznym seksie u facetów i emocjonalnym u kobiet nie są żadnym wytłumaczeniem. Są to żałosne próby ratowania resztek swoich poglądów.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #p0lka
  • 95
  • Odpowiedz
Jak trzeba mieć zryty beret by wymagać dziewictwa od kobiety?


głupota

Odrzucenie każdej nie-dziewicy to zabranianie młodym kobietom bycia szczęśliwą, zakochaną, korzystania z życia i popełniania błędów.


też głupota, kobiety nie muszą się wiązać z debilami

@AlienFromWenus:
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus:

Znam prawiczków, którym nie przeszkadza brak dziewictwa u kobiety.


Bo pewnie nie mieli wyboru z własnej frustracji xD Żaden zdrowy koleś nie chciałby nie-dziewicy, gdyby miał wybór. To, że faceci z przymusu biorą co dają, to inna kwestia xD
  • Odpowiedz
Jak można wymagać >180cm?

Ehh OPko, robisz z wykopu wysokie obcasy albo wp.pl. Wystarczy jeden dzban w imię którego będziesz generalizowała
  • Odpowiedz
Jak można wymagać >180cm?


@kuncfot:

Dlaczego mnie pytasz? XD z resztą już się wypowiadałam na ten temat więc proszę mi tu nie spamować nie na temat

robisz z wykopu wysokie obcasy albo wp.pl. Wystarczy jeden dzban w imię którego będziesz generalizowała


Ty też generalizujesz, skoro uważasz że jako kobieta interesują mnie tylko takie pisma/gazety/strony internetowe.
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Ale podaj jakieś argumenty, bo jeszcze nic nie obaliłaś tylko lejesz wodę: "nie macie racji, bo to hańba i wstyd". XD
Żałosna to jest baba, która nie widzi wartości w swoim dziewictwie bo nabrała się na propagandę globohomo, a później obrzydza dziewictwo innym kobietom, bo nie może znieść myśli że jest gorsza.
  • Odpowiedz
Żałosna to jest baba, która nie widzi wartości w swoim dziewictwie bo nabrała się na propagandę globohomo


@stepienz13posterunku:

Żałosne to jest sugerowanie, że nie-dziewice czy kobiety bezdzietne to od razu zaraz tylko i wyłącznie te, które naoglądały się propagandy.

Bo oczywiście wszystkie baby nie myślą samodzielnie tylko trzeba im palcem pokazywać, co mają lubić i czego słuchać, jak postępować i czy mieć dzieci czy nie i z kim sypiać, tylko wy
  • Odpowiedz