Wpis z mikrobloga

Jak trzeba mieć zryty beret by wymagać dziewictwa od kobiety?

Odrzucenie każdej nie-dziewicy to zabranianie młodym kobietom bycia szczęśliwą, zakochaną, korzystania z życia i popełniania błędów.

Co innego szlauf mający 30 bolców w rok, a co innego dziewczyna która po prostu była w kilku związkach ale nie wypaliło.
Jeśli komuś nawet druga opcja przeszkadza to musi to być osoba strasznie zakompleksiona i zawistna oraz pozbawiona emocji, logiki, człowieczeństwa.

Znam prawiczków, którym nie przeszkadza brak dziewictwa u kobiety.

Tylko na wykopie jak w lesie że nawet roochacze chcą dziewic xD

I nie, przypowieści o kluczu i zamku, teksty o biologii że jedna samica jeden samiec, jeden samiec sto samic i inne takie teksty o naturze (gdzie jak to kobieta dopuszcza się kierowania instynktem to jest wyśmiewana ale facet już jak najbardziej może) czy inne farmazony o mechanicznym seksie u facetów i emocjonalnym u kobiet nie są żadnym wytłumaczeniem. Są to żałosne próby ratowania resztek swoich poglądów.

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #p0lka
  • 95
statystyki pokazuje, ze im mniej partnerow seksualnych u kobiety tym wieksza szansa na szczeliwy zwiazek.


@93michu93: ale u facetów to magicznie nie działa czyż nie? XD z resztą widziałam posty gdzie facet uważał że kobieta powinna pozwolić chodzić facetowi na divy. Faceci to psy ogrodnika, roochać wszystkie jak leci ale ta jedna ma być roochana tylko przez niego. Chory układ xD
ale ty jesteś tępa. Już któryś shitpost, który jawnie ilustruje jak odrealnione i nie myślące logicznie są baby. Czy twój ograniczony intelektualnie mózg jest w stanie pojąć, że baby i chłopy mają różne preferencje odnośnie płci przeciwnej?


@malkontent:

Oczywiście nie da się bez obrażania innych użytkowników oraz całej płci zasugerować rzekomy brak wiedzy w tym zakresie.

Owszem mają inne preferencje, faceci z reguły wolą niższe, młodsze i mniej doświadczone, a kobiety
@AlienFromWenus: chyba nikt normalny nie ma takich wytycznych, czy nie rozważa potencjalnej partnerki życiowej przez pryzmat tego czy już uprawiała seks, bądźmy poważni. Dziewicy szczególnie oczekują Ci, którzy sami też są prawiczkami, i chcieliby ustrzec swoją drugą połówkę przed wszelkim złem tego świata :D
@chlodna_kalkulacja: zwróciłam na to uwagę ponieważ ja preferuję facetów do 180cm powyżej gościu wydaje mi się jakimś mutantem.

Tym bardziej że sama uważam takie parcie na wzrost za śmieszne xD

@Gumaa

Dla mnie jak facet ma do 10 kobiet na koncie to ujdzie a powyżej to już mam z tym problem i dziwnie się z nim czuję i trochę się to brzydzę
Mam już niebieskiego ale jako singielka chętnie zapolowałabym na
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

A kobieta jak chce nieskalanego faceta to będzie doceniona czy wyśmiana przez płeć męską?


@AlienFromWenus: Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, bo płeć męska to nie jest jakaś komuna, gdzie wszyscy przedstawiciele mają te same poglądy. Możemy co najwyżej mówić o pewnych tendencjach. W tym przypadku, odpowiadając szczerze - nie wiem. Ja bym docenił za wartości i chęć poznania wartościowego mężczyzny, a nie bawidamka lub kogoś "pobłądzonego", z problemami psychicznymi.
A co mechanicznego seksu, że niby mamy identyczną strategię rozrodczą


@jCastillo:

Co ma mechaniczny seks do strategii rozrodczych? Kobieta też może uprawiać seks mechanicznie, może zwyczajnie raz chcieć tak raz tak. Bez przywiązania. A nawet z partnerem, po zwierzęcemu. A innym razem romantycznie.
Wszystko wypali, jeśli człowiek ma choćby minimalne kryteria względem drugiej osoby.


@octogen:

Jeśli wiążą się w wieku 16 lat a 4 lata później odkrywają, że mają inne priorytety, inne potrzeby, to się rozchodzą. Dlaczego przez ten czas mieliby nie uprawiać seksu, jeśli dbali o higienę, zdrowie i antykoncepcję?

Taka nie-dziewica nie ma problemu w związku, ma jakieś doświadczenie, wie czego chce, nie boi się przejąć w łóżku inicjatywy, wie jak zadowolić