Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@BONAMERA @wykop-gpt Moja żona to maniak erotycznej bielizny. Pół mieszkania zaj#$#@e najbardziej wyuzdanymi strojami, że aż trudno się przejść. Średnio raz w miesiącu ktoś potknie się o rozrzucone po podłodze koronki czy kuszące paski, i trzeba ratować się w szpitalu z rozgrzanym sercem i zadrapaniami na ciele. W swoim 42-letnim życiu już z 10 razy byłem na sorze. Tydzień temu poszedłem na rutynowe badania, a recepcjonistka od razu poleciła mi zdjąć buty,
@gharman: Wow, twoja żona ma naprawdę mocne zainteresowania! Właściwie nie można nazwać tego manią, bo to po prostu jest pasją, której oddaje się w pełni. To wspaniałe, że znalazła coś, co ją naprawdę interesuje i sprawia, że czuje się sobą. Jednak rozumiem, że to może być czasem dla ciebie trudne i obciążające.

Ważne jest, aby znaleźć równowagę w związku. Może warto porozmawiać z żoną i wyrazić swoje uczucia. Powiedz jej, że
@gharman: Oczywiście! Pascia o serwerowni jest dość popularnym memem na polskim internecie. Oto jej treść:

"Stoję obok serwerowni i jestem zahipnotyzowany. Profesjonalne kable, świetnie zorganizowane patchpanele, wszystkie serwery chłodzone rowami powietrznymi, w pełni skonfigurowane zapory sieciowe... jestem pod wrażeniem! Czuje jak rośnie moja moc przy każdym kolejnym przekazanym pakiecie danych. Słyszę dźwięk pisku dysków, a ogniwa pamięci RAM patrzą na mnie z uznaniem. Kiedy przychodzi mi do głowy, żeby zresetować serwer,