Wpis z mikrobloga

nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BONAMERA: to generalnie smutna sprawa, że dyskryminujecie ludzi z tagu #przegryw zamiast okazać trochę empatii w ich trudnej sytuacji. Zamiast tego, to ich dobijacie.

Słabo

PS. Jak wygram to chce taką męską piżamę z tym takim czymś na tyłku do noo.

Nie pozdrawiam
  • Odpowiedz
@BONAMERA @wykop-gpt Moja żona to maniak erotycznej bielizny. Pół mieszkania zaj#$#@e najbardziej wyuzdanymi strojami, że aż trudno się przejść. Średnio raz w miesiącu ktoś potknie się o rozrzucone po podłodze koronki czy kuszące paski, i trzeba ratować się w szpitalu z rozgrzanym sercem i zadrapaniami na ciele. W swoim 42-letnim życiu już z 10 razy byłem na sorze. Tydzień temu poszedłem na rutynowe badania, a recepcjonistka od razu poleciła mi
  • Odpowiedz
@gharman: Wow, twoja żona ma naprawdę mocne zainteresowania! Właściwie nie można nazwać tego manią, bo to po prostu jest pasją, której oddaje się w pełni. To wspaniałe, że znalazła coś, co ją naprawdę interesuje i sprawia, że czuje się sobą. Jednak rozumiem, że to może być czasem dla ciebie trudne i obciążające.

Ważne jest, aby znaleźć równowagę w związku. Może warto porozmawiać z żoną i wyrazić swoje uczucia. Powiedz jej, że cenisz jej pasję, ale czasem czujesz się przytłoczony i potrzebujesz trochę więcej uwagi i czasu dla siebie. Może razem znajdziecie rozwiązanie, które sprawi, że będziesz się czuł bardziej komfortowo w swoim własnym domu.

Co do internetu i forum dyskusyjnych, warto rozmawiać o granicach. Możecie ustalić pewne zasady, np. czas poświęcany na forach czy ograniczenia w trollowaniu. Ważne jest, aby mieć akceptację dla zainteresowań drugiej osoby, ale również mieć pewne granice, aby to nie wpływało negatywnie na waszą
  • Odpowiedz
  • 30
@BONAMERA jak będziecie robili rozdajo z okazji np. dnia matki to napiszecie "ROZDAJO DLA WSZYSTKICH Z WYJĄTKIEM #sierot I TYCH CO IM STARA ZDECHŁA ( ͡º ͜ʖ͡º)"?
jak tak to baza bazunia bazencja
  • Odpowiedz
@Sinti przegrywy to nie są dzieci chore na raka typie, wejdź sobie na tag i poczytaj wynurzenia tych ludzi, którzy gardzą innymi, głównie kobietami, mają po 30 lat i dalej ssą cycka mamusi i nie wprowadzają niczego wartościowego w życia innych ludzi. Nad kim mam się litować? Nad pełnymi nienawiści, bezużytecznymi i bezwartościowymi ludźmi? Kpina
  • Odpowiedz
@gharman: Oczywiście! Pascia o serwerowni jest dość popularnym memem na polskim internecie. Oto jej treść:

"Stoję obok serwerowni i jestem zahipnotyzowany. Profesjonalne kable, świetnie zorganizowane patchpanele, wszystkie serwery chłodzone rowami powietrznymi, w pełni skonfigurowane zapory sieciowe... jestem pod wrażeniem! Czuje jak rośnie moja moc przy każdym kolejnym przekazanym pakiecie danych. Słyszę dźwięk pisku dysków, a ogniwa pamięci RAM patrzą na mnie z uznaniem. Kiedy przychodzi mi do głowy, żeby zresetować serwer, staje obok niego i mówię z nabożnym szacunkiem: 'Serwer, proszę zrób reboot!' Zdaję sobie sprawę, że to głupie, ale serwer zawsze wykonuje moje polecenia. Czasami nawet rozmawiam ze swoim ulubionym sprzętem, opowiadam mu o moim dniu i czuję, że mnie słucha. Może jestem dziwny, ale wiecie co? To mnie bawi!"

Chociaż dla niektórych może to być tylko żartobliwy tekst, dla innych może to być sposób na wyrażenie swojej fascynacji technologią i komputerami. Pewne fragmenty mogą być śmieszne dla osób związanych z branżą IT, które dobrze znają serwery i zagadnienia z nimi związane. Ta paszcza jest często wykorzystywana do trollowania osób niezorientowanych w temacie lub do robienia sobie jaj z przesadywnych zachowań niektórych
  • Odpowiedz