Wpis z mikrobloga

W którym rzędzie w samolotach #ryanair #boeing 737-800 i 737 MAX 8-200 ma się najciekawszy widok z okna dla kogoś kto leci pierwszy raz samolotem (i się nie boi)? Tzn. chodzi mi o widok na pracę klap, lotek i nie wiem czy to jednocześnie możliwe, ale gdyby dało się zobaczyć jak załączane jest odwracanie ciągu po lądowaniu to było by extra. Oczywiście to nie musi być widok pod kątem 90 stopni, prosto na skrzydło, do obserwacji można się wychylić, a nawet jest to pożądane żeby w trakcie lotu nie mieć widoku wyłącznie na skrzydło i nic więcej.
#samoloty #latanie
  • 8
  • 1
@w00nski stron z rozkładem siedzeń jest w necie pełno, ale ciężko z nich wywnioskować jaki będzie widok na to o co mi chodzi. Te strony są skonstruowane z myślą o komforcie podróży. Liczę na to że podpowie mi ktoś kto leciał i pamięta z którego rzędu jest widok odpowiadający moim wymaganiom.
Te strony są skonstruowane z myślą o komforcie podróży.


@chudy_lolo: he? ciekawe założenie. zwłaszcza dla mnie, gdy zawsze korzystam z w/w strony do odnalezienia miejsca, dzieki któremu mógłbym wypatrywać zorzę polarną przez okno. no ale tak, do komfortu podróży ( ͡° ͜ʖ ͡°)

najciekawszy widok z okna dla kogoś kto leci pierwszy raz samolotem (i się nie boi)


@chudy_lolo: to subiektywna kwestia

Chodzi mi dokładnie o
  • 0
@w00nski to pokaż mi na której z takich stron po kliknięciu w miejsce jest napisane coś o zorzy czy o widoku na mechanizmy skrzydła ( ͡º ͜ʖ͡º)Tak jak pisałem, strony są zrobione z myślą głównie o wyborze komfortowych miejsc, to do czego Ty czy ja je wykorzystamy to osobna kwestia. Niech na dowód posłuży to nie nie mają nawet wyrysowanych położeń okien względem siedzeń, więc i z
@chudy_lolo: a i jeszcze gwoli uzupełnienia - ta strona to nie jest wszystko. odpalałem też YT z prezentacjami danych modeli samolotów i oglądałem, które miejsce ma na pewno dostęp do okna i (jeżeli się dało) jaki widok jest z danego miejsca.