Wpis z mikrobloga

@LajfIsBjutiful z jednej strony prace domowe uczą systematyczności a z drugiej program wymaga mnóstwa bezsensownych informacji a jednocześnie nie uczy rzeczy przydatnych. Ciężko stwierdzić. Najlepiej byłoby zrobić badania ile dzieciom w jakim wieku to zajmuje i dlaczego tyle i jak to wpływa na ich rozwój i potem z tego wybrać jakaś próbkę gdzie faktycznie pilotażowo nie będzie zadań i dopiero coś wtedy stwierdzić. A tak to #!$%@?, utną te prace domowe i
@Kryspin013: I tak nic nie przebije neuropków, którzy zakazanie nauczycielom zadawania prac domowych nazywali przejawem wprowadzenia wolności i ogłosili odejście od pruskiego systemu nauczania, bo pani minister zlikwidowała prace domowe i obiecała zmniejszyć podstawę programową.
@LajfIsBjutiful: cudowny chochoł. Wszyscy wiemy, że absolwenci zawodówek domagają się jak najwięcej nauki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nauka np. matematyki bez wykonania odpowiednio dużej ilości zadań jest po prostu niemożliwa. Z kolei na lekcjach w szkole nie da się wykonać wystarczająco dużo zadań, bo brakuje na to czasu. Jedynym sposobem jest własna systematyczna nauka po godzinach, a zdecydowanej większości uczniów nie da się zmusić do tego w
@Kryspin013: tym razem tym gównem ma być praca domowa?
Weź mi powiedz jak obecnie plasuje się Polska w OECD i dlaczego? To troche więcej wysiłku niż mem, ale wciąż 5 min w google.
W ogóle weź powiedz mi jakie masz wykształcenie że prace domowe to gówno z definicji XD
@Kryspin013: tym razem tym gównem ma być praca domowa?

Weź mi powiedz jak obecnie plasuje się Polska w OECD i dlaczego? To troche więcej wysiłku niż mem, ale wciąż 5 min w google.

W ogóle weź powiedz mi jakie masz wykształcenie że prace domowe to gówno z definicji XD


@Usmiech_Niebios: ja #!$%@?, jak w ogóle tak bardzo można nie zrozumieć kontekstu? xD
@Kryspin013: ten kontekst jest taki że wykop to nie jest jedna osoba i jedni są za fachem w ręku drudzy za pracami domowymi?

To się nie dziwię że cie przerósł XD


@Usmiech_Niebios: No zbyt sprytny to ty nie jesteś i widzę, że muszę ci mema wytłumaczyć jak dziecku.

Konfiarze są zawsze przeciwko temu co aktualnie rząd robi. Przykładów masz od #!$%@?. Kiedyś krzyczeli, że PiS trzeba rozliczyć, jak teraz rozliczają
Konfiarze są zawsze przeciwko temu co aktualnie rząd robi


@Kryspin013: po co kłamiesz? Głosowali tez zgodnie z rządem. Wierzysz memom a nie umiesz sprawdzić głosowań?
https://demagog.org.pl/wypowiedzi/konfederacja-najrzadziej-glosuje-zgodnie-z-pis-sprawdzamy/

W przypadku głosowań istotnych dla procesu legislacyjnego, spośród klubów i kół, które istnieją w Sejmie do dziś, to Konfederacja najczęściej głosowała niezgodnie z PiS (34,9 proc.).

Wykonamy teraz skomplikowaną operację i odejmiemy 34,9% od 100%, co nam wyjdzie? Tobie zapewne nic, bo memy > matematyka,
@Kryspin013: po co kłamiesz? Głosowali tez zgodnie z rządem. Wierzysz memom a nie umiesz sprawdzić głosowań?


@Usmiech_Niebios: tak cos ostatnio czułem, żeś konfiarz jak zacząłeś pisiora radfonixa bronić.

Kto coś pisał o głosowaniach? Wspomniałem publicznych wypowiedziach konfederatów z wykopu oraz liderów konfederacji. Co tutaj głosowanie ma do rzeczy?

Mema z zawsze razem też z kolei nie wklejaj, tak wyglądają głosowania partii najrzadziej głosującej z PiSem w poprzedniej kadencji.


@Usmiech_Niebios:
@LajfIsBjutiful kiedyś żałowałem, że nie poszedłem do zawodówki, ale w sumie jestem takim melepetą manualnym, że i tak pewnie bym nic nie ogarniał xd a tak po studiach to se przynajmniej siedze na zdalnej w prostej robocie w korpo