Wpis z mikrobloga

@eisil: Zależy kto cie diagnozuje, jeden psychiatra wstrzymuje się z negatywną diagnozą nawet gdy są poważne ku temu powody, inny zauważy kilka cech które ma większość ludzi np. introwertycznych i to wystarczy. Na szczęście po śmierci nie będzie już systemu, przejście do natury od sztucznej kultury, która powstała niedawno, a życie na ziemi 4 miliardy lat temu xD
@zielonykszak: Co to znaczy "moda na autyzm", myślisz, że ludzie chcą mieć zaburzenie, które na ogół utrudnia życie? Spektrum autyzmu to nie tylko dziecko, które siedzi w kącie, nic nie mówi i bawi się pociągami, to mnóstwo objawów w różnym natężeniu, niektóre osoby będące w spektrum słyszą, że "nie wyglądają na autystów", bo cały czas patrzy się na to przez pryzmat stereotypów.
@choochoomotherfucker: tylko ze przez status taki Mata jest autysta a taki miras spod Radomia jest najwyzej wioskowym przyglupem i dziwakiem z kolchozu. Zbulwersowanie nie dziwi. Chodzi tu jednak nie o zaburzenie czy tez jego brak a o status spoleczny i w efekcie wieksze benefity. Ktos kto jest z biedy, duzo gorzej funkcjonuje i nigdy naweet nie przechodzil kolo psychologa/psychiatry ma po prostu przej:::ane. A Mata sie atencjonuje bo go stać, tu
@choochoomotherfucker Jak odpowiednio ogra się swój autyzm to da się kreować dzięki niemu na sigmę. Ja mam zdiagnozowany, zdecydowanie widać tez to po moim zachowaniu, ale dzięki temu, że mówiłem o tym każdemu to ludzie nie brali mnie za dziwaka, tylko za kogoś wyróżniającego się z tłumu xd