Wpis z mikrobloga

W związku z tym, że pojawiają się rozbierzne i skrajnie różne opinie w kwestii badania miejsc intymnych podczas kwalifikacji wojskowej (jedni twierdzą, że takie coś nie istnieje, a inni uważają, że jest to badanie rutynowe) proponuję ostateczne rozwiązanie tej kwestii poprzez ekspresję własnych doświadczeń.

Proszę o uczciwe odpowiedzi, z myślą o tych, którzy w najbliższych dniach będą przechodzić kwalifikację wojskową.

#pytanie #ankieta #obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #ciekawostki #pieklomezczyzn #medycyna
sildenafil - W związku z tym, że pojawiają się rozbierzne i skrajnie różne opinie w k...

źródło: 1000000330

Pobierz

Czy miałeś badanie miejsc intymnych na komisji wojskowej

  • Tak, na osobności 26.6% (127)
  • Tak, w obecności innych pacjentów 20.3% (97)
  • Nie miałem. 53.1% (254)

Oddanych głosów: 478

  • 24
@sildenafil: jak kolega wyżej napisał nie ma co się stresować zależy od lekarza jedni każą unieść do góry samemu a niektórzy sami długopisem dotknął najgorsze jak się ma w golfie od razu piszą skierowanie na obrzeżanie. Ale to później spoko bo na kompanii nie ma beki że stulejarz np
Pod wspólnym prysznicem Noo i młodemu można bez wstydu arabskie gogle robić
Okolice 2007 roku, do gaci za parawanem, wiekszosc ludzi wam kliknie ze na komisji wsadzaja korek analny zebyscie srali pogaciach xD myslisz ze ten lekarz ma fun dotykac xx parów dziennie ?. Ogolnie ta komisja to byla tak na odpier#-+ że szok :) pozniej bylo drugie spotkanie juz w wku to powiedziałem że nie planuje wojska bo dalej sie ucze to życzyli mi powidzenia i że jak bym szukał pracy zapraszają, było
@sildenafil: bez kręcenia beki jak co poniektórzy, potwierdzam że badają stan uposażenia pod względem czy wszystko jest na miejscu i w odpowiedniej ilości. Badanie przebiega szybko zdejmujesz majtki za parawanem, lekarz rzuca okiem czy wszystko git i tyle, osoby z którymi czekałem mówili, że niektórym moszne sprawdzali czy na pewno 2 jajka są jak nie były widoczne na pierwszy rzut oka
@sildenafil: U mnie w powiecie badano jądra na zasadzie lekkiego dotknięcia ale jak rozmawiam z kolegami z innych regionów to większość nie miała badanych. Musiałem trafić na zwyrola doktorka z popędami do młodych chłopców ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@sildenafil

u mnie się to odbyło przy ludziach, przy czym lekarz po prostu zajrzał z góry w gacie odchylając gumkę. trwało to sekundę. nikt mi majtek nie ściągał.

o wiele bardziej traumatyczna była rozmowa ze starym trepem zza stołu komisyjnego.

moja komisja odbyła się pod koniec komuny (końcówka lat 80) i wtedy były dwa scenariusze: albo po liceum idziesz na studia i wtedy dostajesz odroczenie, albo - jeśli nie pójdziesz - to