Wpis z mikrobloga

W związku z tym, że pojawiają się rozbierzne i skrajnie różne opinie w kwestii badania miejsc intymnych podczas kwalifikacji wojskowej (jedni twierdzą, że takie coś nie istnieje, a inni uważają, że jest to badanie rutynowe) proponuję ostateczne rozwiązanie tej kwestii poprzez ekspresję własnych doświadczeń.

Proszę o uczciwe odpowiedzi, z myślą o tych, którzy w najbliższych dniach będą przechodzić kwalifikację wojskową.

#pytanie #ankieta #obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #ciekawostki #pieklomezczyzn #medycyna
sildenafil - W związku z tym, że pojawiają się rozbierzne i skrajnie różne opinie w k...

źródło: 1000000330

Pobierz

Czy miałeś badanie miejsc intymnych na komisji wojskowej

  • Tak, na osobności 26.6% (127)
  • Tak, w obecności innych pacjentów 20.3% (97)
  • Nie miałem. 53.1% (254)

Oddanych głosów: 478

  • 24
@sildenafil: tak, miałem - musiałem się rozebrać za parawanem, lekarz (stary Janusz) obejrzał mi kootasa i okolice dupy. Palca nie wsadzał. Wszyscy co byli wtedy byli tak badani. Rok chyba 2015, mazowieckie
W związku z tym, że pojawiają się rozbierzne i skrajnie różne opinie w kwestii badania miejsc intymnych podczas kwalifikacji wojskowej (jedni twierdzą, że takie coś nie istnieje, a inni uważają, że jest to badanie rutynowe) proponuję ostateczne rozwiązanie tej kwestii poprzez ekspresję własnych doświadczeń.


Proszę o uczciwe odpowiedzi, z myślą o tych, którzy w najbliższych dniach będą przechodzić kwalifikację wojskową.


@sildenafil: ja miałem w 2007 komisję i sprawdzali czy są oba