Wpis z mikrobloga

@Pixario: a potem płacz na mirko...
zgubiłem lapka w tramwaju i nie mam nigdzie magisterki zgranej
zalałem lapka/upadł mi lapek i dysk padł miałem ważne dane
xD sami se ludzie winni głupoty że kopii nie robią xD
  • Odpowiedz
@ipkis123: panie na uczelni jestem prawie bogiem. 400 studentów na mnie czeka z zajęciami aż przyjdę i nacisnę 2 klawisze żeby obraz pojawił się na projektorze ( ͡º ͜ʖ͡º)
raz mniejsza grupa tak z 80 studenciaków czekało dobre pół godziny zanim obskoczyłem po kolei grupy i do nich dojdę. cały czas gapili się na ścianę xD
  • Odpowiedz
zrozumie jak telefon przestanie działać i nie będzie mógł czytać wysrywow na mirko z rana do kawy xD


@mati1990: no i pojdzie do "IT-guya" i ten wcisnie power na pare sekund, sprobuje kombinacji innych klawiszy i rozlozy rece z niemocy.
Bo to trzeba podgrzac klapke, otworzyc tel i podociskac obluzowane tasmy, a takie rzeczy to juz spora czesc "programistow" przerastaja. Zeby o przerazeniu nie napisac, bo jak to tak rozmawiac
  • Odpowiedz
@PurpleHaze: ale tu jest wyraźnie napisane branża it, programiści się tutaj nie zaliczają. Pajac nawet drukarki nie potrafi podpiąć czy kompa złożyć a ty mówisz o rozkładaniu telefonu xD
  • Odpowiedz
@PurpleHaze zacznijmy od tego że najpierw trzeba mieć sprzęt do tego i znać się na danej dziedzinie. O dziwo w it też są specjalizacje i znając się na jednym można nie mieć pojęcia o drugim
  • Odpowiedz
@peoplearestrange: ej nie każdy niema życia jak my, z pracy znajomej padł dysk ze zdjęciami. Zapłaciła ponad 4k żeby jej odzyskali ¯\(ツ)/¯
że my nie umiemy żyć i mamy na wszystko #!$%@? nie znaczy że inni też tak mają
  • Odpowiedz
@mati1990 ja mówię o zwykłych informatykach a nie programistach. Ja np ogarniam sieci i serwery + komputerowy hardware ale o budowie telefonu pojęcia zbyt dużego nie mam. Z hardware to prędzej do elektronika bo to jego działa
  • Odpowiedz