Wpis z mikrobloga

@NielegalneKretowisko: Lol, chyba cię gdzieś zapiekło, bo nikt nie napisał nic o potędze Sony, dosłownie każdy komentarz to jakieś heheszki xD Możesz spokojnie dalej tasować do potęgi MS, a soniarze w tym czasie sobie pograją w gierki MS na plejstejszo xD
@MisPluszowyZWadaWymowy: Kisnę z tego, że TimDog i jemu podobni nakręcali od dawna fanbojstwo xboksiarskie, że "mordo, sprzedaż konsol się nie liczy, ekosystem sam pociągnie wszystko xD No mówię Ci, gejmpass jest 100% rentowny, mordo przecież bym nie kłamał! Jak kupimy Aktiwiżon to wszystko wrzucimy do gejmpasa bo przecież Was kochamy, bo jesteśmy taką dobrą korpo! No mordo, ale mi chyba ufasz, co?". Teraz jak jednak okazało się, że jednak sprzedaż konsol
@NielegalneKretowisko:
Microsoft moglby #!$%@? Xboxa do smietnika i go nie produkowac,
patrzac na to jak im idzie to szansa, ze tak sie stanie jest dosyc spora. Plotki o wydawaniu gier xboxowych na innych konsolach to potwierdza.

a dalej bedzie calkowitym monopolista rynku PC
A gdzies twierdze, ze nie jest. Ba, Oni wiekszosc swojej kasy nawet nie trzepia na prywatnych userach tylko na firmach, ktore placa KROCIE za Azure'a.

mogliby kupic Sony
@NielegalneKretowisko:

Ja po prostu napisalem fakty bez zadnych emocji.

Twoje fakty bez emocji:

Microsoft moglby #!$%@? Xboxa do smietnika i go nie produkowac, a dalej bedzie calkowitym monopolista rynku PC i mogliby kupic Sony x10. Ogolnie, wy soniarze to macie konkretna odklejke od rzeczywistosci.


xDDDD

Rozumiem, ze nie wyobrazasz sobie, ze ktos moze nie byc frustratem walczacym o swoje racje w wiecznej, wyimaginowanej wojnie. Zal mi Ciebie.

Mam PC i konsolę,
Czytając ten wątek muszę powiedzieć, że nigdy nie zrozumiem fanbojstwa dla jednej korporacji i to do takiego poziomu jaki prezentujecie w swoich postach. Można mieć swoje preferencje i przywiązanie do marki, ale chryste panie.