Wpis z mikrobloga

Manipulacje wykresami za rządów PiS: ZBRODNIA, PROPAGANDA, GOEBBELSOWSKIE KŁAMSTWA
Manipulacje wykresami za rządów KO: metafizyka, spotkanie z Najwyższym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS. TYLKO NIECH NIKT NIE OŚMIELI SIĘ SKRYTYKOWAĆ TEJ GRAFIKI, BO BĘDZIE PISIOREM ALBO SYMETRYSTOM A TAK W OGÓLE TO SZMATECKI DO BUDY SŁYCHAĆ WYCIE ZNAKOMICIE KWIIIIIII
#sejm #tvpis #tvpo
Horkheimer - Manipulacje wykresami za rządów PiS: ZBRODNIA, PROPAGANDA, GOEBBELSOWSKI...

źródło: GFb2lKXWgAA6jHT

Pobierz
  • 45
@Horkheimer: ja to "miałem nadzieję", ale nie tak głośno, żeby publicznie wyjść na głupca, że nowa władza zablokuje "pisowski ład" na 2024 (zaplanowali kilka ustaw, które obowiązują od 2024). Liczyłem, że zamkną ksef, bo i tak od 2027 będą obowiązywać standardy e-faktur narzucone prze unię. I nie mówcie "oj, nie było czasu", bo już zaczynają swoje podatki pchać. Fakt, że na nie zgodził się pic trochę (ale bardzo trochę) ich usprawiedliwia.
Manipulacje wykresami za rządów PiS: ZBRODNIA, PROPAGANDA, GOEBBELSOWSKIE KŁAMSTWA

Manipulacje wykresami za rządów KO: metafizyka, spotkanie z Najwyższym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS. TYLKO NIECH NIKT NIE OŚMIELI SIĘ SKRYTYKOWAĆ TEJ GRAFIKI, BO BĘDZIE PISIOREM ALBO SYMETRYSTOM A TAK W OGÓLE TO SZMATECKI DO BUDY SŁYCHAĆ WYCIE ZNAKOMICIE KWIIIIIII


@Horkheimer: Ale chochoł XDDD

Nikt nie broni tego wykresu.
Nikt nie atakuje nikogo za skrytykowanie tej grafiki. To
Manipulacje wykresami za rządów KO: metafizyka, spotkanie z Najwyższym ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Horkheimer: dosłownie nikt nie broni tej grafiki, widziałem ją wykpiwaną na liberalno-lewicowych fanpejdżach, no ale oczywiście prawaczek musi dzielnie walczyć z wrogiem, którego sam uroił
Kij w tyłek temu co robił tą grafikę


@BornToDie69: No nie. To pewnie jakiś studenciak czy inny stażysta robił. Kij w dupę temu co kazał mu to zrobić i temu co zgodził się to puścić.
@Horkheimer Skoro coraz więcej osób identyfikuje się jako ludzie transpłciowi to zwiekszona ilość takich przestępstw nie zmienia procentowej ilości przestępstw na ogółu populacji. Jeśli wśród 1000 osób 10% doświadczy przestępstwa i w 2021 1% identyfikowało się jako osoba trans, a w 2023 już 2% to mamy już wzrost przestępstw na osobach transpolciowych o 100% (1osoba na 1000 vs 2 osoby na 1000)