Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Jak wazny jest dla Was status społeczny Waszej partnerki? Właśnie skończyłam kilkuletni związek z facetem, który został... pilotem. Wspierałam go w tej drodze i byłam gotowa zaakceptować ten styl życia, a usłyszałam że jestem tylko xyz i już nie pasuje do jego życia. Mam wykształcenie medyczne, ale nie jestem lekarzem, pochodze z niezamożnej rodziny i nigdy nie chciałam wybijać się na czyichś plecach, a mam wrażenie że zostałam potraktowana tak jakbym była zwykłym śmieciem, ktory liczy tylko na kasę. Moja samoocena szoruje po dnie i mam poczucie starconych lat życia na kogos, kto nie potrafil mnie docenić :( dodam, że oboje mamy w okolicy 30 lat.
#zwiazki #depresja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 82
  • Odpowiedz
@Kamalek: Zbigniew Lew-Starowicz

Moje doświadczenie z tymi ultraKatoliczkami też jest takie samo. Najdziwniejsza komunikacja, szkodliwe poglądy Przy czym to jest wina nauk Kościoła który stygmatyzuje seks(co również niektórzy też podnoszą wśród katolików) Mam wrażenie że ich (Kościoła) generalnie nie obchodzi czy małżeństwo jest szczęśliwe/funkcjonalne bo nie odpowiadają za skutki swoich pomysłów w stylu kto ogarnięty/normalny żeni się z kimś bez mieszkania parę lat razem?
  • Odpowiedz
@navaare: "Katolickie pary słyną z największej ilości zaburzeń" - użyłeś takich słów, to co podesłałeś nijak tego nie potwierdza. Naucz się logiki. Na potwierdzenie Twojego #!$%@? by się przydały statystki a nie doświadczenia psychologa
  • Odpowiedz
@Kamalek: p@lnij się w pusty łeb jeśli uważasz że ktoś Ci zrobi statystyki zaburzeń psychicznych z podziałem na religię sama w sobie już podpadałaby pod któryś paragraf haha
  • Odpowiedz
@Kamalek: In your face b@tch hahahaha

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/2714537/

the Roman Catholic church-goers more frequently complained of unsatisfying sexual relationships (P less than 0.05) or were requested by their partner on a change in their own sexual behaviour (P less than 0.05). The possible correlations between religiosity and sexual health are discussed.


OWNED na Podlasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@navaare: nadal jesteś #!$%@? debilem bez szkoły xDD dowiedz się co znaczy P less than 0.05 w statystyce. jeszcze jak sprytnie pominąłeś pierwszą część zdania. Już pomijam że to badanie z 1989 roku i nie ma info na jakiej próbie xDD #!$%@? jak potłuczony, "potwierdzenie" znalazłeś dopiero po tym jak wysrałeś oszczerstwa. Pozostań debilem w swojej bańce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Słychać wycie znakomicie hahaha

"potwierdzenie" znalazłeś dopiero po tym jak wysrałeś oszczerstwa. Pozostań debilem w swojej bańce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

k@rwa udowodnij hahaha

Już pomijam że to badanie z 1989 roku

To jest najważniejsze wcześniej była nowa era

i nie ma info na jakiej próbie xDD

Artykułów matole nie publikuje się jeśli nie ma próbki, wróć do szkoły haha
https://academic.oup.com/fampra/article-abstract/6/1/16/526577?redirectedFrom=fulltext&login=false

@Kamalek: Masz jeszcze gnoić dalej czy
  • Odpowiedz
@navaare: pierwszy link to to samo badanie, które podesłałeś na początku, to z 1989r. Drugie nie dotyczy zaburzeń seksualnych debilu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pierwszy link to to samo badanie, które podesłałeś na początku, to z 1989r. Drugie nie dotyczy zaburzeń seksualnych debilu

Taaa? Co ty? Tam w badaniu jest napisane w histografii jaka jest próbka, ściągnij sobie i będzie

drugie nie dotyczy zaburzeń seksualnych debilu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

nie umiesz angielskiego, nie rozumiesz logiki i nie potrafisz się posługiwać statystyką

@Kamalek: No i w czym problem że znalazłem Ci
  • Odpowiedz
@navaare: w tym problem debilu, że postawiłeś tezę, że pary katolickie słyną z zaburzeń seksualnych i nie dałeś potwierdzenia tych słów. Przy "próbie" potwierdzenia kompromitujesz się nieznajomością logiki, statystyki i angielskiego, bo sprawa dotyczy zaburzeń seksualnych xD
  • Odpowiedz
@navaare: btw. Ja nie powiedziałem że pary katolickie są takie same xD nie powiedziałem nic w tym temacie bo nie wiem, w przeciwieństwie do ciebie przekonanego o #!$%@? wie czym xD
  • Odpowiedz
Pamiętasz co napisałem?

Katolickie pary słyną z największej ilości zaburzeń społecznych/emocjonalnych/seksualnych


Po czym sam p@lisz co ktoś nie powiedział

Przy "próbie" potwierdzenia kompromitujesz się nieznajomością logiki, statystyki i angielskiego, bo sprawa dotyczy zaburzeń seksualnych xD


@Kamalek: A Ty próbujesz nie przegrać, że gdzieś tam w czymś masz rację ale niestety nie masz oo jak przykro, skończ dzieciaku naucz się przegrywać z lepszymi od siebie; jesteś dobrą zabawą.
  • Odpowiedz
@navaare: pozostań debilem ( ͡° ͜ʖ ͡°) problemy z logiką i nierozumienie statystyki to problem wielu ludzi, nie przejmuj się. #!$%@?łeś się katolików #!$%@? wie czemu, zupełnie bezpodstawnie, i mówię to jako ktoś kto ma żonę i dziecko bez żadnych katolickich sakramentów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pozostań debilem ( ͡° ͜ʖ ͡°) problemy z logiką i nierozumienie statystyki to problem wielu ludzi, nie przejmuj się. #!$%@?łeś się katolików #!$%@? wie czemu, zupełnie bezpodstawnie,


Typo@we pi@lenie jak się przegrywa to wina logiki u tego drugiego nie? Masz 0 argumentów merytorycznych i badań po swojej hahah

!$%@?łeś się katolików #!$%@? wie czemu, zupełnie bezpodstawnie,

Nie no np absolutnie niemieszkanie razem przed ślubem jest zbawienne dla życia
  • Odpowiedz
@navaare: nie znalazłeś potwierdzenia odważnej tezy, którą postawiłeś, nie znalazłeś potwierdzenia w statystyce, koniec kropka. I znowu dopowiadasz sobie o jakimś mieszkaniu przed ślubem(?), ewidentnie masz problemy z toczeniem dyskusji xd
  • Odpowiedz
@Kamalek: Nawet jakby Ci wypalili dowody pogrzebaczem na mordzie to i tak byś pitolił że to nie Twój łeb jak ten kurczak po ucięciu głowu, konkurs przegrał, bani nie ma biegnie dalej haha
  • Odpowiedz