Aktywne Wpisy

cheture +12
jakie macie plany na piątek wieczur

krolowa_lodu +6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Skopiuj link
Skopiuj link

Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#zdrowie #psychologia #praca
Uważam że człowiek nie nadaje się fizycznie i psychicznie do ciągłej pracy tak jak pracuje się obecnie i jest to nie naturalne dla nas, popatrzcie sobie jak w naturze kiedyś ludzie żyli, pracowali sezonowo, ciągami, przy produkcji warzyw, owoców albo zajmowali się pilnowaniem zwierząt w zagrodach gdzie jedyne zajęcie to było je wypuścić z rana i przyprowadzić wieczorem czyli praca na kilka godzin maks. Ludzie nie pracowali nigdy tak dużo, a teraz ludzie pracują po 10-12 godzin, jak taki organizm ma się zregenerować? a do tego w sezonach martwych ludzie często nie pracowali. Dlatego wraz ze wzrostem liczby godzin wypracowanych tak bardzo wrosła ilość problemów zdrowotnych psychicznych i fizycznych. Jedyna rada jak temu zapobiec to zredukowanie liczy godzin, dlaczego tak bardzo dba się np. o ziemię czy zwierzęta a o ludzi nikt nie walczy? to jest chore, ludzie na ulice wychodzą za jakimiś pierdołami ale nikt nie wyjdzie za tym żeby zaopiekować się naszym zdrowiem faktycznym i tak na prawdę przyszłych pokoleń. Ludzie powinni dążyć do tego żeby pracować coraz mniej i coraz lżej zachowując przy tym te same albo nawet większe możliwości do normalnego zdrowego życia.
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim
@mirko_anonim: XDDDDDDDDDDDDD