Wpis z mikrobloga

Update z #tinder po paru dniach, i chyba go będę robił w soboty. Ze wstępnego swipowania wpadły 4 pary. Jedna nie odpisała w ogóle, 3 odpisały w tym nawet jakaś dziewczyna z zagranicy wpadła ale konwersacja siadła po 3 wiadomościach, szkoda bo w moim typie plus nie dowiedziałem się jak trafiła do mojego biednego wojewódzkiego miasta. Dłuższa konwersacja z dziewczyną nr4 ale nie wyłapywała mojego humoru więc na ostatnie jej pytanie odpisałem lakonicznie i na tym rozmowa się skończyła.
Póki co nie jest tak źle, mam ponad 80 polubień, także usuwam te martwe konwersacje i daję polubienia do następnych 2 matchy.
Do następnego wpisu nie będę wołał, dla ciekawskich nowe wpisy będą z hasztagiem #randkowaniepomalu

tacos-burritos - Update z #tinder po paru dniach, i chyba go będę robił w soboty. Ze ...

źródło: IMG_0058

Pobierz
  • 13
@razdwatrzy55: większość zdjeć na zewnątrz gdzieś z wakacji bo w sumie głównie wtedy robi się zdjęcia :D 0 imprez, nie moje klimaty
@Cebulak_jpg no to zajebisty wynik, no nie każdy będzie do Ciebie pasować nawet w prawdziwym życiu. Tinder troche działa tak że ciągle masz wrażenie że gdzieś tam czeka na Ciebie ta idealna dziewczyna i przewijasz te profile ciągle. Dlatego staram się zagadywać do każdej pary bo wcześniej miałem tendencje