Wpis z mikrobloga

@villyaroo: na prezydenta się nie nadaje. Na ministra finansów owszem. Na prezydenta nadaje się Bosak. Widać jak różni się, nie jest stricte radykałem, działa w ramach prawa i się tak wypowiada. We wszystkich debatach podaje bardzo silne argumenty, większości jego konkurentów mówi ciągle ogólnikami.
  • Odpowiedz
@Theo_Y: @johny-kalesonny trzeba pamiętać że jeśli ktoś nie miał szansy być ministrem nie można mówić że nic nie zrobi lub napcha się kasy. Wiadomo jednak że jak ktoś już był w rządzie i rządził to wiemy jak się zachowa następny raz. Moim zdaniem trzeba dać szansę nowym politykom bo głosowanie na tych samych nic nie zmieni.
  • Odpowiedz
@CorniMati: zmarnują szanse bo nie ma szansy by wygrali samodzielnie - muszą zaczynać od bycia słabszym koalicjantem, a taka pozycja przekreśla szanse na późniejszą kariere, niestety na papierze jest ładnie ale to jest polityka, myślę że oni złudzeń nie mają i wykorzystują mandat jak mogą stanowiąc mniej lub bardziej poważną (zależy czy spytasz zwolennika czy nie, dla mnie jest to raczej niepoważna opcja, przez ten miszmasz "wolnościowców" z narodowcami) przeciwwagę w
  • Odpowiedz
@Izuberton: nie on to robił w konfe. Mówił o tym w jednym ze swoich filmów. Chcieli jak najszybciej to puścić i puścili z błędami. Mentzen wogole się do tego nie dotykał.
  • Odpowiedz
@CorniMati: no to dalej jako finansowy mózg konfy nie zabłysnął. Nie zrozum mnie źle, nie umniejszam jego zdolnościom biznesowym ale zarządzanie finansami kraju to całkiem inna bajka. M.in musisz pilnować innych aby projekty jakie wychodzą w twoim zespole nie miały błędów na poziomie kolokwium na pierwszym semestrze finansów i rachunkowość o ile nie na poziomie liceum :)
  • Odpowiedz