Wpis z mikrobloga

w jednej robocie były zgrzewki wody żeby nie bawić się w te śmieszne baniaki i żeby był wybór gazowana/niegazowana - no to oczywiście znalazł się Janusz który specjalnie zostawał 15 minut dłużej w pracy by wszyscy zdążyli wyjść po czym pakował jedną zgrzewę do samochodu i tak codziennie xD w końcu ktoś się zorientował, przyłapali typa na kamerach i dostał wypowiedzenie w trybie natychmiastowym. To już musiał być stan umysłu bo to
@PanAlbert:

Od kiedy widziałem ludzi z butelkami 1.5L wynoszącymi wodę do domu, to już nic mnie nie zdziwi xd


Kiedyś pracowałem w większej firmie gdzie był dystrybutor z gazowaną wodą to zawsze sobie nalewałem do pełna na wyjściu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PanAlbert: bo to polackość najpolackowsza jest, jak coś za darmo to musisz wziąć mimo że niepotrzebne albo ze zaoszczędzę 15 groszy.

Mieszkam dłuuugo w UK, jak rozmawiam ze znajomymi z polski to zawsze ten sam schemat, nie pójdziesz na impreze dla pracowników??

TO CO TY ZA DARMO SIE NIE CHCESZ NAJESĆ HYHYHY ALE FRAJER.


nie, nie musze nigdzie iść jak nie mam ochoty przebywać z tymi ludzmi, pomimo darmowej wyżerki

JAKTO