Wpis z mikrobloga

@PanAlbert: w jednej robocie były zgrzewki wody żeby nie bawić się w te śmieszne baniaki i żeby był wybór gazowana/niegazowana - no to oczywiście znalazł się Janusz który specjalnie zostawał 15 minut dłużej w pracy by wszyscy zdążyli wyjść po czym pakował jedną zgrzewę do samochodu i tak codziennie xD w końcu ktoś się zorientował, przyłapali typa na kamerach i dostał wypowiedzenie w trybie natychmiastowym. To już musiał być stan umysłu
  • Odpowiedz
@PanAlbert: u mnie zrezygnowali z baniaków jak dwie typiary stwierdziły że woda z dystrybutora jest lepsza do parzenia herbaty niż ta z kranu i za każdym razem każda nalewała cały 1,5l czajnik wody z dystrybutora żeby zrobić sobie jedną herbatę/kawę. Po czym jak miały robić kolejną to wylewały pozostałe 1,2l wody z czajnika, bo ta woda już stara i nalewały nową. I tak z 4 razy dziennie. Nie, rozmowy wychowawcze nie
  • Odpowiedz
  • 31
@spajdermen

@PanAlbert: w jednej robocie były zgrzewki wody żeby nie bawić się w te śmieszne baniaki i żeby był wybór gazowana/niegazowana - no to oczywiście znalazł się Janusz który specjalnie zostawał 15 minut dłużej w pracy by wszyscy zdążyli wyjść po czym pakował jedną zgrzewę do samochodu i tak codziennie xD w końcu ktoś się zorientował, przyłapali typa na kamerach i dostał wypowiedzenie w trybie natychmiastowym. To już musiał być stan
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: kolejne ustawiane zdjęcie, to jest równie prawdopodobne jak te wymyslane rozmowy na messengerze. Juz widze jak 'szef' wyliczyl 154 ml, jakby juz mial cos takiego wydrukowac to by pewnie napisal, 'limit 1 platikowy kubek na osobe' czy cos w tym stylu. A widac, ze jakis hue hue Mariusz od niedawna wykopek chcial byc zabawny i sam sobie to wymyslil
  • Odpowiedz
Od kiedy widziałem ludzi z butelkami 1.5L wynoszącymi wodę do domu, to już nic mnie nie zdziwi xd


@PanAlbert: Ja pamiętam jak baby #!$%@?ły mydło w płynie w butelkach 0.5L z firmy do domu xD
  • Odpowiedz