Wpis z mikrobloga

#przegryw #gownowpis #zalesie #pracbaza #neet
Huop wysłał cv do jednej z większych firm we Wro (cud że się odezwali,bo od 2 miesięcy zero telefonów pomimo wysłania 200 lub więcej cv) Stanowisko na które aplikowałem było opisane w taki sposób,że potrzebna jest:
znajomość Microsoft office w stopniu podstawowym
dobra znajomość angielskiego C1
Umiejętności pozwalających na reprezentowanie firmy
znajomość diagramu Ishikawy,5Why,8D
i tak dalej
Poziom stanowiska asystent/staż.Brzmiało to wszystko na przyjemną pracę z ludźmi wiec zaaplikowałem.
Na rozmowie o pracę mój niedoszły szef/manager wyjaśnił panią z HR(Pani z HR zaczęła opowiadać o pracy z klientami był krótki test moich umiejętności językowych i ona była w roli klienta itd) i manager się odpalił (swoją drogą to niezły gbur z niego,całe spotkanie siedział z założonymi reklama i sprawiał wrażenie jakby był tam za karę)
Odburknął do pani z HR,że to stanowisko tyczy się tylko Excela i na tym tylko moja praca będzie polegać (Tabele przestawne,makro praca na bardzo dużych danych itd) myślę sobie fajne kurła no w chooooj podstawowa znajomość Excela,ja maksymalnie w excelu robiłem to bazy danych klientów na własne potrzeby,gdy pracowałem jako przedstawiciel handlowy i tyle i wg mojej definicji to jest podstawa znajomość tego programu.Wgl powodzenia ze znalezieniem kogoś kto za minimalną krajową ze statusem studenta co zna zaawansowane funkcje excela i do tego chce pracować z bandą gburów.Wg mnie szukają takiego frajera za minimalną co będzie robił te arkusze,bo nikt z nich nie chce tego robić.Ehhh #depresja mocno w #!$%@? niedługo pora na magika.Huop nigdy pracy nie znajdzie już tyle miesięcy szukania i nic.Kazdy tylko chce #!$%@? mnie na kasę,bo albo trzeba używać własnego prywatnego samochodu w celach służbowych,albo praca na czarno z dniami próbnymi ehhhh.Lata 90 normalnie przychodzą mi na myśl.Na #!$%@? mi była cała na nauka jak i tak nikt mnie nie chce,będę musiał chyba jeździć na tirach bo żadnej innej roboty nie dostanę.W Korei Południowej 2 lata pracowałem jako nauczyciel i.ang
Utrzymanie ruchu w PL
Przedstawiciel handlowy OZE odszedłem stamtąd zważywszy na to,że po 6 miesiącach nawet spoko sprzedaży dalej musiałem latać wszędzie własnym samochodem na umowie zlecenie.Taki to chuopski los dla areczka praca na tirach albo budowie,a dla Julki czy innej Wiktori praca w HR albo w biurze.Dla Panów mamy wyższy o 5 lat wiek emerytalny i katorżniczą ciężką prace w fabryce azbestu, co by Pan nie dożył emerytury i żeby zostało więcej pieniążków dla kobiet na emeryturki.It's over dla huopów
GugliPL - #przegryw #gownowpis #zalesie #pracbaza #neet
Huop wysłał cv do jednej z wi...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 6
@GugliPL: wy jeszcze wierzycie w emeryturę? XD przecież to grosze które nie wystarczą nawet na jedzenie xDD Jak sam sobie na emeryturę nie zapracujesz to nie będziesz miał, a w ogóle to najlepiej emeryturę z zachodniego kraju ciągnąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pawel030 my huopy z pokolenia roczników 2000 już w nic nie wierzymy każdy nas rucha i większość z nas będzie pracować w kołchozie czy innej fabryce azbestu i zdechniemy przed 60 w najlepszym wypadku.Bo jak przyjdzie wojować z naszymi braćmi za wschodniej granicy to zdechniemy znacznie wcześniej.Ale śmiesznie będzie spotkać naprzeciwko siebie Ruska z którym kilka lat na zad grało się w CS,a teraz któryś z nas zakończy grę w życie na
@GugliPL: Ja również życzę powodzenia, jesteśmy w podobnej sytuacji z tą różnicą że ja jestem już na finiszu jeśli chodzi o kierowcę C+E i jeśli do tego czasu nie znajdę normalnej roboty to ruszam na międzynarodówkę zarabiać jakieś normalne pieniądze, a te Janusze niech nas całują w dupe.
@Hentai_san Mi zrobienie c+e zajęło prawie rok i przez ten czas trafiałem na tzw.”gownoroboty,Januszów biznesu” Z chęcią bym poszedł na międzynarodówkę ale przez studia nie jestem w stanie :/