Wpis z mikrobloga

@dave8: patrzenie patrzeniem, ale teraz przy gardłowych marżach co raz więcej firm zaczyna oszczędzać na gumach, hamulcach itp. A to też robi różnicę.
@adamsowaanon: #!$%@?, dlatego ja zawsze jeżdżę na tempo adaptacyjnym ustawionym na 3/4 dystansu, 85kmh i nie biorę udziału w tym wyścigu szczurów, jak korek to awaryjki i się zatrzymuje dużo przed korkiem, jednak czasem to wystarczy się znaleźć w nieodpowiednim czasie i miejscu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@adamsowaanon: prawda jest taka ze taki dystans, niby bezpieczne 50-100m moze i tak nie wystarczyc jak ktos przed Toba wbije sie w ciezarowke i zatrzyma sie w miejscu to Ty i tak nie zdazysz wyhamowac i stad bierze sie kilka takich najechanych ciezarowek, niekoniecznie kazdy siedzial w telefonie, wystarczyl jeden, podobnie jak ktos przed Toba sie zagapi i odbije w ostatnim momencie a przed Toba wyrosnie stojaca ciezarowka, mialem taka sytuacje
prawda jest taka ze taki dystans, niby bezpieczne 50-100m moze i tak nie wystarczyc jak ktos przed Toba wbije sie w ciezarowke i zatrzyma sie w miejscu


@looolbeka: jak jest kręta autostrada lub expresowka to tyle wystarczy bo co chwilę widzisz co przed nim.
Natomiast jak jest prosty odcinek to wtedy trzymam nawet 200-300m i wywalone jajca, mi ma jazda sprawiać przyjemność bo po to chodzę też do pracy
@Knamga: Jak zatrzymasz się 200 metrów za samochodem przed tobą to nie ma siły, żeby ktoś wbijając ci się w dupe przesunął cie 200 metrów i jeszcze zrobił z ciebie kanapkę. Widać, że tutaj chłop sam #!$%@?ł i jeszcze dostał dodatkowej energii z tyłu.
@looolbeka 50-100 metrów to mam jak jadę 50 w terenie zabudowanym. Na autostradach i drogach szybkiego ruchu 200 to minimum
u niemiaszka są znaki że w korku trzeba trzymać dystans 50m minimum


@Knamga: w Niemcowni są przepisy mówiące o tym żeby podczas normalnego ruchu zachować odstęp 50metrów, a znaki drogowe pionowe o zachowaniu takiego dystansu w przypadku korków występują niezwykle rzadko i z reguły na mostach ze względu na ich obciążenie błaźnie.
jeszcze zrobił z ciebie kanapkę.


@Mineciarz69: jak się poprawnie zatrzymam nie ma takiego auta na drodze,żeby przepchnęła mój zestaw o 50 metrów i ja został totalnie zgnieciony.

nawet jak ty się zatrzymasz poprawnie to ten za tobą może zrobić z ciebie kanapkę,


@Knamga: brednie,znam przypadek(byłej firmy) kiedy był korek kierowca z naszej firmy zatrzymał się jako ostatni zachowując odstęp a makaron w niego na tempomacie przypierdzielil i co prawda dobił