Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

510

Gruzowanie kacapów w HD

Pokaż treści 18+

Gruzowanie kacapów w HD

Kilka celnych granatów prosto w otwarte włazy.

mam_kosmate_mysli
mam_kosmate_mysli
mam_kosmate_mysli
z
youtube.com
dodany: 18.05.2024, 09:20:36
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • 116
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (116)

najlepsze

Kerad_Afum88
Kerad_Afum88
Kerad_Afum88
18.05.2024, 19:37:06 via Android
  • 212
Poje*ane to wszystko. Zamiast budować się rozwijać. Gdzieś tam na ochotnika, na rozkaz, czy z przymusu zabijają się w imię wpływów paru ludzików.
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WuZet_
WuZet_
19.05.2024, 00:05:05 via Wykop
  • 26

Komentarz usunięty przez moderatora

g.....s
g.....s
konto usunięte 19.05.2024, 00:39:45 via Wykop
  • 35
@Kerad_Afum88: ludzie idą na wojnę z pazernosci.
Od 20 do 30tys złotych może zarobić rosyjski żołnierz ochotnik. Tymczasem na rosyjskiej wsi skąd pochodzi zarabia się w przeliczeniu 900zl na miesiąc netto.
  • Odpowiedz
SmugglerFan
SmugglerFan
18.05.2024, 23:38:48 via Wykop
  • 99
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

burnus92
burnus92
19.05.2024, 00:08:06 via Wykop
  • 15
@SmugglerFan: w sam raz dla wykopowych ekspertów
  • Odpowiedz
Plp_
Plp_
Plp_
19.05.2024, 04:04:31 via Wykop
  • 17
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
bartcegielski
bartcegielski
bartcegielski
18.05.2024, 23:16:34 via Wykop
  • 42
Czy to HD jest teraz z nami w pokoju?
bartcegielski - Czy to HD jest teraz z nami w pokoju?

źródło: obraz

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

witulo
witulo
19.05.2024, 06:06:50 via Android
  • 7
@bartcegielski Materiał HD tylko dla patronów ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
m.....4
m.....4
konto usunięte 19.05.2024, 05:37:38 via Wykop
  • 34
Efektowne. Ale to filmik propagandowy, zmontowany żeby osiągnąć efekt, a nie pokazać prawdę
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tojestmultikonto
tojestmultikonto
19.05.2024, 09:33:22 via Wykop
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Phallusimpudicus
Phallusimpudicus
19.05.2024, 14:13:03 via Wykop
  • 3
Kiedyś policzyłem, że gdyby wystrzelić strzałę (łuk bloczkowy) z niewielkim ładunkiem wybuchowym będąc tuż za śmigłowcem poruszającym się z maksymalną prędkością przelotową, która wynosi około 300 km / h, to strzała i tak dogoni helikopter. Tutaj mamy drony mogące poruszać się z prędkością około 2 do 4 razy większą niż najszybszy czołg, także nie da się uciec ogromnym czołgiem przed małym i szybkim dronem. Czołg jest też dość duży, więc łatwo w
  • Odpowiedz
blessed_by_swiezonka
blessed_by_swiezonka
18.05.2024, 12:21:14 via Wykop
  • 15
Niesamowitą energie mają te wybuchy. Takie małe drony, a taki silny ładunek. Część to pewnie wybuchy z pancerzy reaktywnych, ale i tak. Jakiś upgrade był ostatnio?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mike100
mike100
18.05.2024, 19:15:13 via Wykop
  • 17
Niesamowitą energie mają te wybuchy. Takie małe drony, a taki silny ładunek.


@blessed_by_swiezonka: ostatnimi czasy kacapstwo ma problem z logistyką amunicji na polu biwy, więc mają w kadłubie dodatkowe pociski a bywa że jeden BWP wiezie dodatkową amunicję dla całego plutonu ¯\(ツ)/¯ wystarczy że ukrowski dron ma "na sobie" pocisk RPG, który przepali się do środka i mamy dużą szansę wielkie buuuuum (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■
  • Odpowiedz
Nomad90
Nomad90
19.05.2024, 12:54:03 via Wykop
  • 3
@blessed_by_swiezonka: Te wielkie wybuchy to eklspodująca amunicja, Sam dron to taka większa petarda do odpalenia czołgu.
  • Odpowiedz
bylem_simpem
bylem_simpem
19.05.2024, 07:31:48 via Wykop
  • 13
Jak się ogląda ten film to ma się wrażenie, że 🇺🇦 już pod Moskwą w 🇷🇺 xD
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

januszwypoku
januszwypoku
19.05.2024, 08:14:53 via Wykop
  • 9
@bylem_simpem: zajebista propaganda. W 2 dni pierożyn w Moskwie będzie xD teatr dla gojów i wykopków xD ukraina dostaje baty i się wykrwawia. Młodzi Ukraińcy giną za interesy oligarchów jak bracia klińczko czy pajac prezydent. Smutna sprawa. No cóż wyzywali mnie od szurow na wykopie gdy się nie chciałem szczepic. Wyzywali gdy pisałem że zaraz będzie nowa akcja. Mezo w utworze piękna katastrofa przewidział koniec covidu właśnie przez dyktatora. Teraz
  • Odpowiedz
bylem_simpem
bylem_simpem
19.05.2024, 08:44:06 via Wykop
  • 9
Młodzi Ukraińcy giną za interesy oligarchów jak bracia klińczko czy pajac prezydent


@januszwypoku: Tak samo giną za oligarchów orki, więc to działa w dwie strony przy czym Ukraińcy walczą o namiastkę wolności a o co walczą orki? Za pralkę czy ładę? Ja tego nie rozumiem zupełnie.
  • Odpowiedz
bregath
bregath
bregath
18.05.2024, 10:02:08 via Wykop
  • 13
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

funeralmoon
funeralmoon
18.05.2024, 15:02:58 via Wykop
  • 55
@bregath: Przecież to jest tylko dodatkowy materiał wmontowany dla "ozdoby" :)
  • Odpowiedz
Mokotowski
Mokotowski
19.05.2024, 05:31:46 via Android
  • 6
@bregath nie do końca to tak wygląda jak myślisz. Autor tego filmiku kradnie z ukraińskich kanałów na telegramie filmiki, zamazuje logo twórcy dodatkowo z rosyjskiego kanału TASS pobiera i następnie wstawia do swojej produkcji oficjalne filmiki z rosyjskich wiadomości, mątując to w taki sposób, że osoba która nie śledzi na bieżąco różnych źródeł jest przekonana, że widzi autorski obraz.
  • Odpowiedz
tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
18.05.2024, 19:18:18 via Wykop
  • 10
jeszcze kilka lat a wojowaniu nie będzie liczyła się liczebność armii a komu więcej udało się zmagazynować amunicji dalekiego zasięgu i dronów.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

D.....t
konto usunięte 18.05.2024, 23:33:40 via Wykop
  • 12
@tomasz-aleksander-barania: W 2015 byłem pewny że już tak jest, potem w 2020 się mądrzyłem że liczebność armii nie ma żadnego znaczenia, bo przecież dronem można już wszystko - wtedy mnie uświadamiali że do kontrolowania państwa potrzebna jest piechota. Wybuchła wojna, okazało się że nie mam racji, aczkolwiek w ciągu 2 lat tej wojny bardzo wiele się zmieniło i widać, że trochę racji miałem i drony faktycznie są bardzo istotne na
  • Odpowiedz
armiakrolewska
armiakrolewska
18.05.2024, 14:35:03 via Wykop
  • 7
W dzisiejszej wojnie najgorsze jest to że większość tych czołgów nawet nie dojechała na rubieże ogniowe, a zostało zniszczone kilka kilometrów przed ukrainskimi stanowiskami.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

zxcvb321
zxcvb321
zxcvb321
19.05.2024, 05:31:59 via Wykop
  • 6
Pięknie, za niszczenie rosjan zawsze wykop ❤
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • Strona 1 z 3
  • >

Hity

tygodnia

Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
Dorota zginęła. Prokurator, która ją potrąciła, chroni immunitet
3701
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
3192
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
Pracownik Sebastiana M.: szef wiózł mnie 304 km/h swoim BMW
3102
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
3004
Śląska policja przyłapana na kłamstwie i zatajaniu informacji nawet przed sądem
Śląska policja przyłapana na kłamstwie i zatajaniu informacji nawet przed sądem
1612
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #polska
  • #usa
  • #russiahateclub
  • #trump
  • #heheszki
  • #ruskapropaganda
  • #donbaswar
  • #neuropa
  • #nato
  • #ukrainainfo
  • #bialorus
  • #ruskimir
  • #izrael
  • #iran
  • #historia

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking