Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Uwielbiam tekst "olej kobiety zajmij się sobą" albo "najpierw trzeba być szczęśliwy sam ze sobą a dopiero potem szukać".

Czy wy rozumiecie, że takie pytanie NIE zadaje osoba przystojna, z kasą, która ma przyjaciół, może sobie jeździć po świecie, eksperymentować, jakieś nocne wyścigi autami, inne bajery.. i nawet jak wypadnie z rynku matrymonialnego bo skupił się na sobie to nie ma dla niego znaczenia bo nadal jest atrakcyjny?
Takie pytanie zadaje zwykły mirek, który cały cas zajmuje się sobą ale już ma tego dość, bo ile można w samotności siedzieć w domu, samotnie pić kawę na mieście, samotnie chodzić na wycieczki, itd. Wszystko do pewnego momentu się nudzi i nawet gierki + alkohol przestają dawać cope (co widać po wpisach mirków 30+ że gierki już tak nie cieszą jak kiedyś). Taka osoba może robić ambitne rzeczy dla siebie ale to nie daje satysfakcji ostatecznie. Posiadanie kobiety jest potrzebą ludzką a jak brak siada na pozostałe aspekty życia. Można zając się sobą ale na ile.. rok, 2 lata, 3? Potem wszystko siada.

#przegryw #samotnosc #depresja #tfwnogf #zwiazki #relacje #blackpill #tinder #suicidefuel #feels #zycie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Uwielbiam tekst "olej kobiety zajmij się sobą...

źródło: comment_1629563422XDwVIcgJIVPVDgFcw2bnX6

Pobierz
  • 27
@Slavcel: ale to co napisałeś nic nie znaczy. Patrzysz na innych - ok. Tylko co to zmienia w Twojej perspektywie? Nie masz wpływu na to, że ktoś się urodził w rodzinie królewskiej lub z mega genetyką, ma 190cm wzrostu, kwadratową szczękę i mięśnie mu rosną właściwie bez treningu. Jeśli tego typu osoby cisną oczywiste jest, że nie masz szans być lepszym od nich.
Ale ważne jest to, że żeby mieć zajebiste
@pp93

Ty możesz sobie nie patrzeć na innych - ale ludzie na ogół patrzą. Pracodawca patrzy, że ktoś jest bardziej inteligentny od ciebie i szybciej kuma dane tematy, ludzie, zwłaszcza kobiety, patrzą, że ktoś jest wyższy od ciebie, przystojniejszy i łatwiej mu osiągać sukcesy sportowe, ludzie na ogół są w stanie wydedukować, jeżeli wychowałeś się w patologii i spędziłeś tam całe swoje dzieciństwo, bo twoje zachowanie to zdradza i bardzo ciężko to
zdobyłeś mozna olać. Zwiąek składa się z wielu czynników, równiez tych małych. Przytuleia, pwiedzenia kocham, wyniesienia śmieci bez przypomnienia. Wy uwazacie natomiast ze macie babę to na wszystko mozna połozyć lachę i grać w gry.


@Xxonaxx: przykro mi że miałaś takie doświadczenia, ale nie oceniaj wszystkich przez pryzmat jednostki.
Uwielbiam tekst "olej kobiety zajmij się sobą" albo "najpierw trzeba być szczęśliwy sam ze sobą a dopiero potem szukać".


@mirko_anonim: Te hasła choć po części słuszne są często powtarzane przez różnych kołczów samorozwoju albo niektórych puasów lub ex-puasów. Argumentem za tym wszystkim ma być to że jeśli sam masz bałagan w swoim życiu, to jak chcesz zaprosić kobietę do swojego życia, więc musisz najpierw posprzątać. A tak na prawdę to za
@mirko_anonim: mam 32 lata i nigdy nie byłem w związku. Do może 27 roku życia mnie to bolało, a kiedy miałem ze 21 lat to wręcz płakałem nie raz w poduszkę. Obecnie już mnie to nie boli. Przyzwyczaiłem się a można powiedzieć, że czuję się wręcz komfortowo kiedy widzę jak inni żyją z kobietą (dzieci, kredyty na lata, kłótnie z żoną czy praca po 12 godzin na zobowiązania finansowe). A ja?