Wpis z mikrobloga

Wykopowicze ❤️❤️❤️

Czy wiecie, że jeśli nie macie ochoty wychodzić z domu, ale koniecznie chcecie wesprzeć WOŚP, możecie to zrobić przez Internet! A dokładniej za pomocą eSkarbonki: https://eskarbonka.wosp.org.pl/wykop ❤️

Celem tegorocznego finału WOŚP jest zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.

Fundacja planuje zakup m.in. urządzeń do diagnostyki obrazowej (m.in. rezonanse magnetyczne i aparaty ultrasonograficzne), diagnostyki czynnościowej (m.in. polisomnografy i przenośne spirometry), diagnostyki endoskopowej (m.in. systemy do badań bronchoskopowych w nawigacji wewnątrzoskrzelowej i bronchoskopy), rehabilitacji (sprzęt do rehabilitacji pulmonologicznej wykorzystywanej w terapii chorych po przeszczepieniu płuc) i torakochirgurgii (m.in. systemy elektrokoagulacji i kriosondy) ( ̀_́)

Wesprzyj 32. Finał WOŚP: https://eskarbonka.wosp.org.pl/wykop (ʘʘ)

#wosp #polska #pomagamy #ciekawostki
wykop - Wykopowicze ❤️❤️❤️

Czy wiecie, że jeśli nie macie ochoty wychodzić z domu, a...

źródło: wosp

Pobierz
  • 76
@pogromcaidiotow: Pretensjonalny, pozbawiony faktów, argumentów jesteś ty. Podstawowe fakty, jak nazwa definicji demokracji i proste słowa to dla ciebie taki poziom? Powiesz w końcu coś merytorycznego? To słowo też jest za "ynteligentny" dla ciebie?

Chociaż na jedno pytanie odpowiedz, jak miałoby wyglądać, według ciebie, to "samodzielne decydowanie"? Słucham? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Czy może zrobisz klasyczne "pierdupierd mic drop" i uciekniesz wywyższając się, że niby rozmowa jest
@pogromcaidiotow: Oczywiście, że uciekasz pod takim pretekstem. Zamiast argumentów udajesz obrażony płatek śniegu. Rzucasz ironiczne uniżenie siebie względem mnie i papa. Nie masz argumentów i tyle. Ja dalej na nie czekam.

@pogromcaidiotow: Tak, bo to o obrażanie Owsiaka chodzi, nie dopowiadaj sobie pod tezę. xD Chodzi o głupi pogląd jakoby to były pieniądze zmarnowane, jest zwyczajnie kłamliwy i tyle. Taki z IDZD. Nie mam już cierpliwości do używania ładnych słówek wobec "pogromców-hipokrytów".
Przejdziesz proszę królu złoty do konkretów? Bo cały czas odpowiadasz mi tutaj, ale cały czas skupiasz się na pierdach, zamiast podać argumenty. Zrobisz coś poza rzucaniem hasełek? "fajnopolacki frustrat" i