Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #pracbaza #blackpill #redpill #pieniadze #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #tinder #badoo #samotnosc

Jeśli macie dwadzieścia parę lat, może inaczej patrzycie na świat i inaczej widzą go Wasze rówieśniczki. Ale w świecie dorosłych ludzi, a Wam jeszcze do pełnej dorosłości brakuje trochę doświadczenia życiowego, prawdziwy black pill wygląda tak:

Pieniądze > Wygląd

I nawet z tym nie handlujcie. Taka jest prawda. Znam mnóstwo przykładów potwierdzających moją tezę.

Jak ktoś ma kasę i nie potrafi tego wykorzystać, to jest doopą wołową i zamiast jojczyć, powinien wziąć się ogarnąć, bo ma doskonałe warunki, by osiągnąć sukces także w warstwie towarzyskiej. Ale żeby to zrobić, trzeba chcieć, trzeba podjąć działania, wyjść do ludzi.
Kopytnik_1 - #przegryw #przegrywpo30tce #pracbaza #blackpill #redpill #pieniadze #log...

źródło: powiedz-cos-o-sobie-moze-nie-jestem-bogaty-ale

Pobierz
  • 43
@Kopytnik_1: ale pieniądze to nie tylko pieniądze, to się przekłada na wiele innych aspektów. Dobrze się ubierzesz, użyjesz zajebistych perfum = pewność siebie wzrasta. Masz hajs na swoje hobby = czujesz się spełniony.
@MaddoxX1911 ale ja znam osobiście wiele przypadków gdzie ludzie od dzieciństwa siedzieli w bagnie po same uszy i w pewnym momencie odcięli się od patologicznej rodziny i od biedy i z poziomu „zero” zaczęli budować swoje życie. I teraz po 10-20 latach ciężkiej pracy mogą być dumni z tego co osiągnęli.
Każdy ma jakieś swoje problemy z którymi walczy.
Nikt też nie powiedział, że życie jest sprawiedliwe. Ba! Możesz być przegrywem i
@MaddoxX1911 nie udało się bo jeśli robili wszystko, żeby się nie udało to się nie dziwię.

Brak dyscypliny, alkoholizm, zła dieta, brak snu, innne używki itd itp

Potem przychodzi jednen z drugim i plują jadem w stronę osób którym się chciało i coś zrobiły.

Sorry ale ja jestem zdania, że każdy jest kowalem swojego losu.
Tylko większość z kowali chciałoby przeskoczyć system i albo dostają wszystko w krótkim czasie albo nie robią
@Kopytnik_1 jak macie hajs to dobrze jest zainwestować w wygląd. Ja wydałam 28 tysięcy na zęby, nie żałuję na to ani złotówki (w tym aparat estetyk był, wybielanie, bonding, i pozostałe koszta). I lecę dalej z tematem a nie jojczę. ʕʔ
@Kopytnik_1 powodzenie mam, ale u średnich i brzydkich. Tamten ma powodzenie u każdych. Ja mam dwucyfrowy licznik, ale nigdy nie spałem z laską 7+. Ten mój kolega gołodupiec rucha tylko laski 6 wzwyż, w tym zdarzają się ósemki i dziewiątki.
@Kopytnik_1: Ale bzdury piszesz. Mam 24 lata, mieszkanie, 100k w gotówce, pracuję w AI, mieszkam w dużym mieście. I w kwestii kobiet jest tragedia. Ofc można pójść w kierunku alternatyw(dobre dziwki z topowej półki / sponsoring), ale pieniądze nic nie dają jeśli mówimy o powodzeniu u kobiet w tym zyebanym systemie społecznym.

Ty sam chodzisz na kursy tańca i to lubisz - spoko. Ale niektórzy nie chcą robić z siebie klauna
@D00msday: pieniądze dają, ale @Kopytnik_1 chyba nie dodał, że to musi być cholernie dużo pieniędzy.

Jak na swój wiek jesteś bardzo fajnie ustawiony, ale realnie w podrywie randomowych lasek to niewiele pomoże.

Za to jak masz penthouse 300m2 w dobrej dzielnicy Warszawy, jeździsz jakimś Lamborghini, a na nadgarstku rolex to faktycznie, Julki same by wskakiwały do auta i tu można powiedzieć pieniądze>wygląd.

Kiedy ktoś zarabia dobrze, czy nawet bardzo dobrze, to