Wpis z mikrobloga

#przegryw #przegrywpo30tce #pracbaza #blackpill #redpill #pieniadze #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #tinder #badoo #samotnosc

Jeśli macie dwadzieścia parę lat, może inaczej patrzycie na świat i inaczej widzą go Wasze rówieśniczki. Ale w świecie dorosłych ludzi, a Wam jeszcze do pełnej dorosłości brakuje trochę doświadczenia życiowego, prawdziwy black pill wygląda tak:

Pieniądze > Wygląd

I nawet z tym nie handlujcie. Taka jest prawda. Znam mnóstwo przykładów potwierdzających moją tezę.

Jak ktoś ma kasę i nie potrafi tego wykorzystać, to jest doopą wołową i zamiast jojczyć, powinien wziąć się ogarnąć, bo ma doskonałe warunki, by osiągnąć sukces także w warstwie towarzyskiej. Ale żeby to zrobić, trzeba chcieć, trzeba podjąć działania, wyjść do ludzi.
Kopytnik_1 - #przegryw #przegrywpo30tce #pracbaza #blackpill #redpill #pieniadze #log...

źródło: powiedz-cos-o-sobie-moze-nie-jestem-bogaty-ale

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • 12
@Pechpechpech: Nawet mi Cię nie żal, bo wolisz się użalać, zamiast wykorzystać swój potencjał. Dla mnie dyskusja z Tobą na ten temat nie ma sensu. Ale wierzę, że kiedyś sam odkryjesz to co piszę i wtedy zrozumiesz, że miałem rację.
  • Odpowiedz
  • 2
@Musze_wygrac_zycie: Nie wiem czy zauważyłaś, ale dyskusja dotyczy właśnie wpływu kasy na łatwość znalezienia dziewczyny, a nie ogólnie możliwości jakie dają pieniądze. Bo te są oczywiste odkąd pieniądze pojawiły się w dziejach ludzkości.
  • Odpowiedz
  • 2
@janburner: Możesz nie ruchać co miesiąc innej dziewczyny, ale być w normalnym związku i założyć rodzinę. Pytanie, czy robisz coś w tym celu, poza użalaniem się w internecie? Aplikacje randkowe są dla przystojnych, trzeba wyjść do ludzi. Druga sprawa, jeśli masz wysokie wymagania, to też może być problemem. Jeśli jesteś brzydki, nawet mając hajs, nie warto celować zbyt wysoko. Chyba, że jesteś jakimś multimilionerem, to wtedy nawet modelka może być Twoja.
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1: Czyli to nie kasa jest ważna, tylko gadane, a jak masz gadane, to potrafisz sprzedać byle gówno w pazłotku.
A możesz nie mieć gadane tylko wygląd i dupy same lecą.
A możesz nie mieć wyglądu, wystarczy że masz kasę...
Turbojurek - @Kopytnik_1: Czyli to nie kasa jest ważna, tylko gadane, a jak masz gada...

źródło: memy

Pobierz
  • Odpowiedz
@Alvarez17 @Kopytnik_1 macie takie zakute łby wszyscy xD
Za każdym razem problem bycia z kobietą na wykopie rozważany jest zerojedynkowo.
A tak jak tu kolega wspomniał wiele zależy od tego czego szukasz na dany moment albo w jakich okolicznościach się znajdujesz.
#!$%@? młode laski przy barze lecą na barmana. To mogę potwierdzić sam osobiście ;) liczy się wygląd i dobra zabawa (tak - dziewczyny też lubią seks dla przyjemności)
Dziewczyny szukające męża
  • Odpowiedz
@Notes dołóż do tego jeszcze że jak ktoś się w jakichś relacjach nie obija od wczesnych lat szkolnych, już załóżmy gimnazjum

Czy to będą przyjaźnie czy "związki" to jednak formuje to przyszłość. A zaczynając coś w późnych latach 25+ budzisz się z ręką w nocniku, raz że ciężko znaleźć towarzystwo, dwa że nie będziesz wygadany bo z kim, trzy brak obycia z dziewczynami, wiesz na co możesz sobie pozwolić, wyczytasz coś w
  • Odpowiedz
@MaddoxX1911 tak tak :) ja nie przeczę, że to ma ważny wpływ. Wszystko ma wpływ: rodzina, znajomi, szkoła, znajomi, praca itd.
I ja też nie przeczę, że często jest to gowniany wpływ. Problem polega na tym, ze potem ostatecznie masz dwie opcje:
-tkwić w tym gównie i tak sobie wegetować całe życie
-uderzyć pięścią w stół ( ͡° ͜ʖ ͡°) i zrobić coś żeby poprawić jakość swojego życia
  • Odpowiedz
@Notes wszystko zależy od tego z jakiego gówna startujesz i ile masz w sobie uporu, nawet jak jesteś patusem to wciąż pewnym siebie, skłonnym do ryzyka a jednocześnie do osiągnięcia czegoś

Kolejne niesprawiedliwość społeczna, nie masz wpływu gdzie się rodzisz a to ma wpływ na ciebie
A szary miras kilka razy zderzy się ze ścianą, zamknie się i elo
  • Odpowiedz