Wpis z mikrobloga

Byłem na wyjściu ze znajomymi. Razem z nami były dwie koleżanki mojego kumpla. Jedna z nich całkiem mi zaimponowała postawą, elegancja, seksapilem. Była cicha ale interesująca.

Gadamy na różne tematy od pracy po wakacje po politykę i różne poglądy i prawie wszędzie potrafiliśmy się dogadać do momentu aż weszliśmy głębiej na jakieś #!$%@? ideologiczne tematy. Chodziło o trans, gender, zmianę płci.

Już nawet nie wnikam jak do tego doszło, ale okazuje się że kobieta która w moich oczach miała 9/10 nagle jej spadło do 2/10 bo zaczęła #!$%@? że „dzieci 12+ powinny mieć prawo zmienić płeć jeśli tego chcą bo to ich wola i ich życie” i że „facet może zajść w ciążę” i jeśli się z tym nie zgadzam to jestem debilem. Zero argumentów, po prostu facet może zajść w ciążę, zrozum to. Żadne argumenty ja nie przekonywały. Mówiła że jest oburzona naszym światopoglądem, że mamy zerowa wiedzę.

Był to moment kiedy straciłem swoją nadzieję na poznanie ogarniętej kobiety w mieście. Nie mógłbym zbudować rodziny z taką kobietą, nie mógłbym mieć z taką dzieci. To koniec. Zazdroszczę mojemu przyjacielowi z małego miasta rodzinnego - ma prostą pracę prostą żonę i dwójkę dzieci.

#plec #biologia #zalesie #edukacja #malzenstwo
  • 22
  • 22
@njdnsjdnjs: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@eaxata Wyrosłem z bezsensownego ruchania. Szukam. Zależy mi na zbudowaniu silnej więzi z kobietą która ma dobre poglądy i która nie daje się manipulować. Kiedy widzisz jak przed Twoimi oczami kobieta o pożądanych cechach traci w twoich oczach twój świat upada. To trochę jakby kobieta poznała świetnego faceta który po 3 randce i 2 ruchaniu mówi że głosował na konfe.
@eskejper: W pracy mam mega mądre koleżanki. Stanowiska menadżerskie i faktycznie ogromne predyspozycje i umiejętności. Podziwiam je za rzeczy które potrafią ogarnąć bo to trzeba mieć naprawdę dużo w głowie. A jak przy kawie wejdą tematy płciowe to nagle jakbym rozmawiał z przygłupami albo małymi dziećmi. Płeć możemy sobie wybrać, nie ma czegoś takiego jak kobieta i mężczyzna, itp. Nie wiem o co chodzi
@eskejper: No to macie inne zdanie na te tematy i tyle, trudno. Myślę że dalej większość kobiet w Polsce ma zdanie takie jak Ty.

facet może zajść w ciążę, zrozum to. Żadne argumenty ja nie przekonywały

a jakie to argumenty? że nie może bo jest facetem? Jasne że nikt nie twierdzi że Mariusz Pudzianowski może zajść w ciążę mam nadzieję xD Kwestia ta dotyczy tylko trans facetów, a więc tych którym
@JuanPabloFernandezFCBJanuszSergioSz bo samice człowieka łykają propagandę i wchodzi ona jak w masło. Wystarczy owczy pęd że w tym sezonie nosi się kurtki a'la worek na śmieci i cyk co druga to kupuje. Podobnie rzeczy ideolo - wystarczy kilka wzmianek w sniadaniowkach, influencer typu wojewódzki, czy Krupa i zaczną własnym dzieciom zamiast mięsa robale na talerz ładować.
Pierwsze osoby wegańskie jakie mam w pamięci to też dziwnym trafem samice człowieka.
Wtlaczanie parytetow w
@eskejper jakiś czas temu odnowiłam kontakt z koleżanką z dzieciństwa, miałam to samo. Super się gadało, wspólne tematy, do momentu kiedy nie weszłyśmy na tematy imigrantów, gender itd. Od tamtej pory kontakt jest, ale ja już nie patrzę na nią w ten sam sposób. Szkoda, bo zapowiadało się na przyjaźń... (,)
W pracy mam mega mądre koleżanki. Stanowiska menadżerskie i faktycznie ogromne predyspozycje i umiejętności. Podziwiam je za rzeczy które potrafią ogarnąć bo to trzeba mieć naprawdę dużo w głowie.


@Imagination: często to tak wygląda, że one to ogarniają przez zasiedzenie po kilka lat na jednym stanowisku, gdzie facet to ogarnie w 3 miechy (vel stanowiska w państwówce)