Wpis z mikrobloga

W Korei Południowej główną przyczyną przechodzenia młodych lewicowych mężczyzn na stronę konserwatyzmu i redpilla był fakt, że tamtejsze feministki popierają przymusową służbę wojskową tylko dla mężczyzn.

U nas zapewne będzie podobnie. Oskarki zorientują się że mimo lewicowej Ministry Równości, mimo liberalnego rządu walczącego o równość - oni i tak pójdą w kamasze i będą doświadczać toksycznej męskości w koszarach.
A ich koleżanki będą korzystać z życia, co Oskarki obejrzą sobie na relacji na Instagramie gdy będą wieczorem płakać w poduszkę bo doświadczeniach wojskowej fali.

#bekazlewactwa #dyskryminacjamezczyzn #lewackalogika #pieklomezczyzn #obowiazkowecwiczeniawojskowe #wojsko #koreapoludniowa #redpill
sildenafil - W Korei Południowej główną przyczyną przechodzenia młodych lewicowych mę...

źródło: 1000000296

Pobierz
  • 24
@sildenafil: Koreańczycy mają trochę więcej powodów. Związane jest to również z ruchem #metoo, słuchałem o tym ostatnio fajnego podcastu. NIestety nie pamiętam kto go prowadził. Opowiadał właśnie o mężczyznach, którzy są coraz bardziej konserwatywni.
Tak myśl zupełnie z dupy mi przyszła do głowy. Czy gdyby w Polsce wprowadzić przymusową służbę wojskową dla kobiet, czy wzrosłaby dzietność młodych polek chcących jej uniknąć?
@sildenafil:

Ciekawe. Pomijając już lingwistyczne zawłaszczenie przez lewicę słowa "liberal" (a jeszcze liberalnego komucha to nie widziałem, zawsze prędzej czy później wychodzi z nich zamordyzm).

Ja mam teorię taką że polityczni macherzy sobie wykombinowali, że w demokracji z pomocą kobiet jest najłatwiej wygrywać wybory. Kobiety generalnie mniej się interesują szczegółami polityki, są bardziej podatne na emocje i rzeczy typu wygląd oraz "dowód społeczny" (czyli robię to co koleżanka albo "wszyscy"). Stąd
@sildenafil: Chcesz powiedzieć, że z powodu przymusowej slużby wojskowej tylko dla mężczyzn, młodzi Koreańczycy przechodzą na stronę konserwatyzmu, który ten przymus wojskowy dla mężczyzn wymyślił i pielęgnuje jeszcze mocniej, bo wynika to wprost z konserwatywnego podziału ról w społeczeństwie, gdzie to facet ma walczyć i dać się zabić za ojczyznę? Brzmi legitnie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Ranmus: fajne uproszczenie i niezrozumienie tematu, faceci popierają konserwatyzm, który też nakłada obowiązki na kobiety, nie popierają feminizmu, który nakłada tylko obowiązki na mężczyzn i daje kobietom tylko przywileje. Ludzie mają dużo mniejszy problem z pójściem do wojska i obroną kraju, jeśli widzą powód, nikt nie będzie ginął za ciągłe upokorzenie.
przy ww1 sufrazystki tez nekaly


@srgs: Tylko że to były inne czasy, słyszałem o historii gdzie kobiety rozdające białe kwiaty mężczyznom, którzy nie byli na froncie "za tchórzostwo" trafiły akurat na żołnierza który wrócił z frontu. W odpowiedzi od razu wypłacił im po listwie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
przechodzą na stronę konserwatyzmu, który ten przymus wojskowy dla mężczyzn wymyślił i pielęgnuje jeszcze mocniej,


@Ranmus: Ale Lewica też go pielęgnuje i też bardzo mocno.

To dam Ci wybór:
A) Jesteś ruchany w dupe ale to co zarobisz zostaje w twojej kieszeni
B) Jesteś ruchany w dupe ale to co zarobisz jest zabierane Tobie i dawane obcym kobietom.

A czy B która opcje wybierasz? Opcja nie ruchania w dupe nie istnieje