Wpis z mikrobloga

@sildenafil: Trzaskowski jak sam siebie określił w "młodości był dupiarzem" miał powodzenie u kobiet, z reszta nadal mimo 50 lat jest przystojny. Faceta, który ma duże powodzenie u kobiet wyróżnia jedano - wspiera kobiety, kobiece inicjatywy. Przegryw, mizogin, brzydal, prawak nigdy by czegoś takiego nie zrobił, bo kobieta to jest jego wróg a każda pomóc kobietom to jest cukoldyzm według niego. I tak można odróżnić mężczyznę ktory ma dobre geny, od
@sildenafil: Rafał chociażby dla celów wizerunkowych powinien coś zrobić dla mężczyzn, np. jakieś badania prostaty, męskie zdrowie psychiczne. Szkoda, bo mimo, że uważam go za świetnego prezydenta, to jednak w kwestii równości płci w tych kwestiach, gdzie równość powinna być obowiązkowa, zawodzi.
@sildenafil: jak byłem dzieckiem, to z przerażeniem słuchałem tych historii o kontroli społecznej w Chinach, zakazie posiadania dzieci - dziś już się w cyrku nie śmieję
typek najprawdopodobniej ma uraz do kobiet, bo pewnie jakas laska w młodości nie dala mu numeru telefonu


@klewerewel: a właśnie nie tak. Ty pałasz nienawiścią do mniej fortunnie obdarzonych genami mężczyzn i Ci to udowodnię zaraz.
Obija się to wszystko o to, czy jest czego nienawidzić.
Myślę że w przypadkach gdzie to fanatyzm, masz rację. Niektóre kobiety również "nienawidzą mężczyzn" bo jakiś czad ich zdradził. Nikt natomiast, nie jest tak głupi,
@sildenafil różne są powody krótszego życia, ale jak patrzę po dziadkach, ojcu, wujkach, rodzinie i znajomych, a jest to mała próbka oczywiście z kilkadziesiąt osob, to jednak faceci się gorzej prowadzą od kobiet. Gorsza dieta, więcej alkoholu, mniej ruchu / ćwiczeń. Myślę, że to może mieć wpływ na średnia długość życia jaką widzimy w statystykach. Zatem musimy sami zadbać o siebie, to i się liczby zmienia na korzyść mężczyzn.