Wpis z mikrobloga

Mrozowski do „tak jest” zaprasza Justynę dobosz-Oracz z gazety wyborczej a w kontrze do niej Andrzej Rychard
W faktach po faktach będzie Olechniewicz(prezes lotosu za czasów PO) a w kropce nad i będzie Szymon Hołownia. I to jest ten pluralizm w mediach o który walczyliście fajnopolacy? #sejm #bekazlewactwa #wybory #bekazpisu
  • 52
  • Odpowiedz
@Tomekmoskwa: Ale czaisz baze ze tego kretyna z pis nie dalo sie sluchac? A on byl i dano mu mozliwosc wypowiedzi. I sie wypowiadal (na swoje nieszczescie bo pokazal jakim jest debilem)
Wiec zanim bedziesz chcial manipulowac ze kogos nie zapraszaja to sie upewnij czy nie robisz z siebie takiego kretyna jak kazdy pisowiec.

Dla niektorych milczenie nie jest zlotem - jest szansa.
  • Odpowiedz
I to jest ten pluralizm w mediach o który walczyliście fajnopolacy


@Tomekmoskwa: nie, to jest to do czego przyzwyczajono #!$%@?ów więc raz w tygodniu możecie poczuć się jak w domu
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99: hahahaha. Czy ty chcesz mi udowodnić że zaproszenie Horały i zagłuszanie go co chwilę jest dowodem na pluralizm w tej stacji? Hahahahah. A wiesz że w Rosyjskim parlamencie sa partie opozycyjne? I co z tego? Hahaha. Takie jest właśnie rozumowanie fajnopolaka. Nad wami trzeba już chyba jakieś egzorcyzmy urządzić żeby wypędzili z was zaczadzenie Tuskiem którego traktujecie jak mesjasza. Hahaha.
  • Odpowiedz
@Tomekmoskwa: Za malo hahahah
Nikt by nikogo nie zagluszal jakby odpowiadal na pytania. Tylko ze odpowiadanie na pytania pisowcow przerasta. Wiec jaki sens ich zapraszac?

ALe brawo - zdales. Przyznales ze napisales w pierwszym komentarzu glupote i manipulacje. Dalej nie napisales ile groszy za wpis wpadlo.
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99: akurat prowokować fajnopolakow do robienia fikołków mogę robić dożywotnio za darmo. Sprawia mi to ogromną przyjemność. Ale jeśli ktoś byłby chętny żeby mi za to płacić to zapraszam na priv. A co do zarzutów że ktoś nie odpowiada na pytania tak jak żądający oczekuję to tak, Horała tak robi. Psuje tezę stacji TVN co oczywiście musi być zagłuszane. Nic się nie stanie jak się przyznasz że zdajesz sobie sprawę że
  • Odpowiedz