Wpis z mikrobloga

Mrozowski do „tak jest” zaprasza Justynę dobosz-Oracz z gazety wyborczej a w kontrze do niej Andrzej Rychard
W faktach po faktach będzie Olechniewicz(prezes lotosu za czasów PO) a w kropce nad i będzie Szymon Hołownia. I to jest ten pluralizm w mediach o który walczyliście fajnopolacy? #sejm #bekazlewactwa #wybory #bekazpisu
  • 52
  • Odpowiedz
@Tomekmoskwa: też mnie to razi, TVN się ciężko ogląda (czasami ogladam fakty na playerze, bo nie mam tv).
Ale na koniec dnia to prywatna telewizja. Wiec robią, co chcą, online w granicach prawa.
Z TVP to nie była ta sama sytuacja
  • Odpowiedz
@Tomekmoskwa: Co Ty wiesz o tvn? Tyle co kaczor powiedzial.

Od lat co niedziela jest taki program gdzie przy stole siedza zawsze reprezentanci wszystkich partii. Nawet przedstawiciele konfederussji odpowiadaja na pytania. Pisowcom nigdy to nie wychodzi. A mimo to zawsze sa zapraszani.

Jakos w tvpis czy republice nie widzialem takiego programu.
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99: @Leniek nic wam już nie zostało tylko obrażanie. Ale to klasyczne w przypadku braku argumentów. Bo niby co możecie napisać. Głupio przyznać że TVN to to samo co Republika tylko z większym budżetem i w drugą stronę.
  • Odpowiedz
  • 0
@tegie: problem w tym że mamy 3 stacje głównego nurtu które są pro rządowe. Za czasów PiS było 2:1 Teraz mamy idelany przepis na zainstalowanie dyktatury. Jesli ktoś chce dowidzieć się jak wygląda optyka dzisiejszej opozycji musi zejść do medialnego podziemia czyli no Republika czy trwam. Nie wróży to dobrze demokracji w naszym kraju.
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99: ale w TVPinfo już taki był. A dlaczego nie napiszesz o programie który jest po „kawa na ławę” czyli „loża prasowa”. Opisz jak tam są dobierani redaktorzy hahaha. W kontrze do redaktora z wyborczej jest redaktor z polityka i Newsweek. I jedynym tematem który jets omawiamy jest odpowiadanie na pytanie typu „dlaczego PiS jest zły”.
  • Odpowiedz
  • 0
@missioncritical: nie wymagam od TVN żeby byli obiektywni bo wiadomo że ich mocodawcy i założyciele tak ja zaprogramowali i tak już będzie jak jest. Ale oczekuję od całego rynku medialnego równowagi. Jeszcze kilka miesięcy temu można było mówić o takiej równowadze a dzisiaj już jej nie ma. I mega mnie dziwi że ktoś przyklaskuje takiej sytuacji.
  • Odpowiedz
A dlaczego nie napiszesz o programie


@Tomekmoskwa: Bo to nie ja sie sprulem ze zaden pisowiec nie jest zapraszany do tvn.
Jest.
A jakbys nie zauwazyl to PRYWATNA stacja. Wiec moga sobie zapraszac kogo chca. A mimo to i tak zapraszaja (i zapraszali) pisowcow. Mimo to ze oni nigdy nie odpowiadaja na
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99: a co cię obchodzi jaka odpowiedź udziela ktoś z PiS. Jeszcze brakuje tego żebyście ustalali im co mają odpowiadać tak jak na komisji do sprawy wyborów kopertowych. Jesli pisowcy chcą się kompromitować to mają do tego prawo. Szkoda że nie mają możliwość tego robić. I w tym jest problem. A argument że stacja jest prywatna to jeden z głupszych świadczący o płytkiej wiedzy o fundamentach demokracji. Według tego toku
  • Odpowiedz
@Tomekmoskwa: A wiesz że te media mocno na prawo nie chodzą już do takiego tvnu czy polsatu i to od paru lat?
Kiedyś stałymi "ekspertami" u Morozowskiego byli tacy jak Semka, Wildstein, Lisicki (plus inne typy od niego), nawet Kremlowski...
  • Odpowiedz
@Tomekmoskwa: Misiu pysiu oczywiscie ze mnie obchodzi czy ktos odpowiada na pytania czy nie.

Jak odpowiada na pytanie to moze se mowic co chce. Ale jak na pytanie czy trawa jest zielona odpowiada ze za tuska bylo gorzej to jest po prostu KRETYNEM. I nie chce mi sie takiego debila sluchac.

Dlatego jestem pelen podziwu ze nadal sa zapraszani do prywatnych stacji.
  • Odpowiedz
  • 0
@gorzki99: qrde. Dwa posty temu myślałem że używasz racjonalych argumentów i jest pole do dyskusji. A tu widzę że zapędzony w róg używasz argumentów które nie stawiają cię w dobrym świetle. Wychodzi na to że chcesz zrobić jakąś komisję kto jest kretynem a kto nie. I na tej podstawowe zapraszać do tv. A co w sytuacji jak ktoś inny uzna że Tusk jest kretynem albo Sikorski. Też ich nie zapraszać
  • Odpowiedz
  • 0
@andrzej-roman: ale prawicowy publicyści od dawna się żalą że nie są zapraszani do TVN. Kiedyś do łoży prasowej był zapraszany Łukasz Warzecha który niszczył z góry założone tezy w programie i przestał być zapraszany i sam to przyznał
  • Odpowiedz