Wpis z mikrobloga

@Tomekmoskwa: Nie baranku - ja chce zeby kazdy odpowiadal na pytania.

Na pytanie czy trawa jest zielona mozna odpowiedziec:
1-tak
2-nie
3-nie wiem
Ale odpowiedz ze za tuska bylo gorzej to nie jest odpowiedz na pytanie. A to jest jedyna odpowiedz jaka pisowcy maja na kazde pytanie.

Wiec pomysl raz jeszcze kto tu jest kretynem.
@gorzki99: ale w demokracji chodzi o to że kretyni mają też swój głos!!! I to jest piękne! Mogą mówić każdą głupotę jaką chcą i nikt ich nie cenzuruje. To nazywamy demokracją. Jeśli oglądający jak polityk PiS robi się siebie debila to nikt na niego nie będzie głosował. Proste. Ale ludzie mają prawo zobaczyć że polityk PiS jest debilem. A twoje zapędy dyktatorskie chcą to uniemożliwić. Ogarnij że to w końcu. Już
@Tomekmoskwa: No to moze dlatego sa zapraszani do TVN? Moze tak byc.

Zeby dac im mozliwosc pokazania jakimi kretynami sa. Ciekawe acz denerwujace rozwiazanie. Ale skoro tak to szacunek dla TVN a jeszcze wiekszy dla prowadzacego i innych zaproszonych.

Ja osobiscie bym wstal i wyszedl jakby jakis idiota zamiast odpowiedziec na pytanie czy trawa jest zielona zaczal opowiadac ze za tuska bylo gorzej. Bo albo robi ze mnie debila albo sam
Mrozowski do „tak jest” zaprasza Justynę dobosz-Oracz z gazety wyborczej a w kontrze do niej Andrzej Rychard


@Tomekmoskwa: Zapomniałeś dodać, że w pierwszej części był Krzysztof Szczucki z PiS.

W faktach po faktach będzie Olechniewicz(prezes lotosu za czasów PO)


Zapomniałeś dodać, że również za czasów PiS (i to dwa razy) - prezes Lotosu w latach 2002-2016.

W faktach po faktach będzie Olechniewicz(prezes lotosu za czasów PO)


Zapomniałeś dodać, że był również
@maad: napluć to mogą mi moje dzieci. Za wprowadzenie euro. Uwalenie elektrowni atomowej. Uwalenie portu kontetenerowego. Uwalenie cpk. I zgodę na przyjęcie tabunów murzynów którzy będą terroryzowali miasta po godzinie 20:00.
Ale czaisz, że TVN to prywatna stacja?


@Finleyek: OP to debil, ale ten argument jest tak głupi i tak przeruchany...

To że coś jest prywatne nie znaczy

1. Że nie obowiązuje ich prawo i różne zasady w tym etyka dziennikarska
2. Że nie można zarzucić im braku pluralizmu, nawet jeśli nie jest od nich prawnie wymagany, to jest okreslany przez pewne zasady patrz pkt 1

Dlatego można też #!$%@?ć republikę za
@Tomekmoskwa: Już nie pamiętam kto to mówił że akurat ta nieobecność to nie do końca sprawa samego tvnu a kosy między tvnem a wydawcami pewnych mediów, do lex tvn uważam rze jeszcze bywało ale potem już przestało bo włączyli się w nagonkę na rywala medialnego.
Więc jeśli tak było to ja akurat bana dla nich rozumiem.
A jak tam goście w Republice tej niezależnej telewizji która tak się swoją niezależnością chwali?
@Tomekmoskwa: ok, rozumiem argument, ale nie do końca widzę to tak jak Ty.

Prywatna tv może nadawać co chce, TVN jest pro-KO i sieje propagandę w tę stronę (chociaż nie jest to poziom pisowskiej szczujni), TV Republika jest pisowskim ściekiem i nie mam tu na myśli strony politycznej, co poziom chamstwa i zezwierzęcenia.
Ale czemu TV Republiki nie ma w multipleksie? Przecież PiS rządził przez 8 lat, Sakiewicz robil im dobrze