Wpis z mikrobloga

Stosuje ktoś białko od #greatone?

Był jakiś ziomek bodajże FitRecenzje się nazywał co wykrył rtęć w #sfd. Miał przeprowadzać badania tej firmy, czy cos już wiadomo? Kolega kupił to białko i w smaku w sumie okej i się zastanawiam czy nie kupić paki 3kg bo cenowo wychodzi bardzo dobrze, aż podejrzliwie dobrze :D

#bialko #mikrokoksy #silownia #suplementy #kfd
  • 17
  • 0
Dzięki!

Zamówiłem zatem Chocolate Bar with Peanuts z promocji (Data ważności do czerwca), zobaczymy jak ze smakiem :D
@wiera87: No właśnie ta cena jest zbyt dobra. Dzieckiem nie jestem, w bajki nie wierzę. Czekam na legitną recenzję i badania kogoś znanego dotyczące tego białka. Nie mam zamiaru potencjalnie sobie zniszczyć organizmu jakimś syfem, a że nie klepię biedy, to wolę sprawdzone KFD.
@Yakooo: Jem od jakiegoś czasu, ale teraz w tej ostatniej promce wziąłem Great Whey High Protein i ono chyba pójdzie do kosza, bo leży na żołądku i bęben wybija. Wcześniej korzystałem dużo z Natural Protein, Great Whey zwykłe, Isolate Protein i Extra Sweet i żadne nie sprawiało najmniejszych problemów. Tryb przyjmowania cały czas bez zmian, nie jako szejk. Na pepperze też ktoś skarżył się na to High Protein.
@Yakooo: masakra jacy ludzie są cofnięci ostatnio odnośnie tego białka jest wiele zapytań do końca nie wiadomo jak czyste jest to białko, jaka zawartość i jaki aminogram. A 95 procent tłuków ciągle pieprzy, że jest legit bo jest dobre i się dobrze rozpuszcza...chyba dzieciaki zapomniały w jakim celu to kupują.