Wpis z mikrobloga

#bieganie #biegajzwykopem lvl 47 (wkrótce lvl48), plan na 2024 rok, zejść z wagi z 8-10kg + biegać o 6-7 minut szybciej na 10km niż obecne 49-50min aby dorównać poziomowi mojej różowej lvl46 ( ͡° ͜ʖ ͡°), 44min. Biegać będę na dwa zegarki, jeden nieoficjalny (gdzie będą realistyczne wyniki) a na drugim amatorskie wyniki aby różowa i znajomi nie zorientowali się. Niektórzy znajomi i moja różowa mają swoich trenerów biegowych, mi wystarczy wykop. Ciekawe jak mi pójdzie. Od czasu do czasu wrzucę update

  • 13
szczerze to nie znoszę biegania


@marcinnosek: Jak zaczniesz biegać po wyniki to tym bardziej będziesz nienawidził, nawet jeszcze bardziej znienawidzisz bieganie.
Ja ostatnio sobie zacząłem biegać w 1-2 strefie, luźno by spalić te dodatkowe 600 kcal w ciągu dnia, bez napinki na zrobienie PB, i dawno mi się tak przyjemnie nie biegało.
szczerze to nie znoszę biegania


@marcinnosek: nie wroze sukcesu, zwlaszcza jesli chcesz tak mocno poprawic wyniki, a mlodsi juz niestety nie bedziemy.
Samo pocisniecie rozwej i znajomym, to za mala motywacja na snie deszcz wiatr i mocne interwaly, czy podbiegi.

Trzymam kciuki i obym sie cholernie mylil, ale juz troche w zyciu nabiegalem ¯\(ツ)/¯
@abc3: teoretycznie 12 lat ale zawsze na pełnym luzie, kilka maratonów (PB 3:55), z 20-30 półmaratonów (1h:42min), 10km (46m:12s). Wzrost 179cm, waga z 10lat temu 73-75kg, obecnie z 80-82kg. Przy obecnej wadze jestem w stanie zejść na 48-49min. Po prostu muszę zacząć więcej się ruszać a nie 2 treningi na luzie tygodniowo.

Parę lat temu przeszedłem ciężkie zapalenie płuc, mam jakieś mocne "zwapnienie" 2 (?) płatów płucnych, od tego czasu pogorszyła
nie wroze sukcesu, zwlaszcza jesli chcesz tak mocno poprawic wyniki, a mlodsi juz niestety nie bedziemy.

Samo pocisniecie rozwej i znajomym, to za mala motywacja na snie deszcz wiatr i mocne interwaly, czy podbiegi.


@PurpleHaze: chyba źle napisałem, sport dla róźowej to jej pasja, robi 8-9 treningów tygodniowo (bieganie, strong nation, kettle, zumba), dla mnie konieczność aby trzymać się jako tako w formie, bo 2-3 treningami na luzie formy nie zbuduję
podbiegi, interwały 400m, zabawa biegowa, wybieganie i tyle. A no i test Cooperem aby wiedzieć jak biegac


@uhauha: podbiegi zacząłem robić, interwały również ale na razie mało sumiennie. Mój post tutaj miał na celu zmobilizowanie się do odpowiedniego podejścia do treningów i diety (-5kg by się przydało), tak więc od jutra działam. Co do testu coopera to myślę, że obecnie będzie to 2700m (4:27/1km). Jutro sprawdzę...