Wpis z mikrobloga

@Seaurchinseviche: każdy kto ma inne zdanie niż ja === przegryw

wyraźnie widać na tym screenie, że OP tam pyta o rasę psa dobrą dla dziecka a odklejone baby aka. psia mama tworząca rodzinę międzygatunkową się sapie "reee ale dziecko też może skrzywdzić psa, to też jest istota czująca reeee"

nie o to chodzi że psa można traktować jak zabawkę tylko o to że pies to pies a dziecko to dziecko

dziecko
Btw, którym miejscu wypowiedzi że dziecko może skrzywdzić psa a pies to istota czującą jest błąd?


@Seaurchinseviche: ale tylko psiarze stawiają znak równości między psem a dzieckiem - dawnymi czasy jak pies był agresywny to go się szło odstrzelić i tyle a jak dziecko pociągnie psa za ucho to się mu tłumaczy żeby uważało bo go to boli

a te nawiedzone babska by to dziecko też odstrzeliły dlatego z nich beka
za dawnych czasów to ciebie odstrzelonoby na froncie i nikt by nie narzekał. Jakby twój bachor pociągnął mojego psa za ucho to ie byloby tłumaczenia, dostałby w papę aż by się zakręcił ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Seaurchinseviche: Tutaj poglądowy materiał właśnie przedstawiający tego typu odstrzelone ciotki klotki 35 + jak Ty z których ma bekę OP, pracownice korpo, bezdzietne, jałowe, wyszczekane, kochające pieski cudowne stworzonka
Dietetyq - >za dawnych czasów to ciebie odstrzelonoby na froncie i nikt by nie narzek...

źródło: E3OK4-

Pobierz
@WielkiNos: powodzenia w udowodnieniu czegoś takiego xDD
@SzycheU to ilu ludzi uratowałeś XD? Nikt nie ma obowiązku nadstawiania karku za obcych. Zresztą kiedyś sobie myślałem nad sytuacją gdybym był świadkiem wypadku osoby której nie lubię. I bym po prostu poczekał odpowiedni czas i dopiero potem wezwał służby.
nie, po prostu gdybyś poszedł siedzieć za nieudzielenie pomocy człowiekowi to byś zmienił zdanie ¯_(ツ)_/¯


@WielkiNos No i co w związku z tym? Gdybyś ratując kogoś odebrał inne życie też poszedłbyś siedzieć. Jestem świadom ryzyka. Tak samo mam #!$%@? w leżących meneli w śniegu. Moralnie czułbym się lepiej że uratowałem życie za które odpowiadam mimo że jest to przestępstwem