Wpis z mikrobloga

@wfm125m: a to wcale nie ma przypadkow jak dzieciaki targaja za uszy czy za ogon i zwierzak nie wytrzymuje. Tak sie po prostu nie dzieje. ZAWSZE winne sa zwierzeta.

Dzieiaka nie trzeba wychowywac i uczyc ze zwierze to nie zabawka. Moze ze zwierzakiem robic wszystko bo ZAWSZE winny jest zwierzak.

Lecz sie.
  • Odpowiedz
@gorzki99: Ja jestem zdrowy, ale jakbyś napisał od razu, że dziecko i pies musi być wychowany/wytrenowany to by było spoko.
W ogóle ciekawe, że tak narzekasz na wychowanie dzieci, a sam zachowujesz się jak buc. Chyba nikt Ciebie dobrze nie "wytrenował", a sam wymagasz tego od innych.
  • Odpowiedz
ale jakbyś napisał od razu, że dziecko i pies musi być wychowany/wytrenowany to by było spoko.

W ogóle ciekawe, że tak narzekasz na wychow


@wfm125m: A czytac ze zrozumieniem potrafisz? picrel

A i gdzie ja narzekam na wychowanie dzieci? Bo jakos nie zauwazylem. Caly czas tluke jak grochem o sciane - nienauczone dziecko moze zrobic krzywde zwierzakowi (albo samo doznac krzywdy jak zwierzak sie zdenerwuje i bedzie chcial sie bronic)
Caly
gorzki99 - > ale jakbyś napisał od razu, że dziecko i pies musi być wychowany/wytreno...

źródło: Screenshot_112

Pobierz
  • Odpowiedz
@gorzki99:

A i gdzie ja narzekam na wychowanie dzieci?

No wszędzie :D

A czytac ze zrozumieniem potrafisz? picrel

Panie, jakbym miał czytać wszystkie komentarze z wczoraj to bym osiwiał ;)

Mego brata za gówniaka pogryzł pies dwa razy, raz jak podszedł za blisko budy bo chciał podnieść piłkę (pies na łańcuchu), a za drugim razem pies łańcuchowy był spuszczony, a brat tego nie wiedział - bo 99% był przypięty.

Też widziałem
  • Odpowiedz
Mego brata za gówniaka pogryzł pies dwa razy


@wfm125m: Zrobiles mi dzien.

Za gowniaka (3 podbaza) dosc niefajnie pogryzl mnie pies. Nic nie zrobilem. Pozowalismy do zdjecia na zielonej szkole i sie odwrocil i mnie dziabnal. Minimalnie minal sie ze sciegnami i tylko dlatego ruszam dlonia.

Blisko 20 lat panicznie balem sie psow - uciekalem na druga strone ulicy nawet przed sarenka.
Prawie sie posralem jak obok mnie przysiadl nowofunland (duze
  • Odpowiedz