Wpis z mikrobloga

Bekowe.
Przeciętny niebieski 6/10 myśli, że jest 9/10 i że chcą go laski 3/10, które tak naprawdę też są 6/10 i dlatego nazywa je p0lkami i że to wina hipergamii, bo "laski uważają się za księżniczki, z za wysokim mniemaniem o sobie, które wybrzydzają a same nie mają nic do zaoferowania". A on to kim jest i co niby takiego oferuje oprócz toksycznego narzekania na kobiety? XD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #p0lka #blackpill #hipergamia
  • 60
@Blaskun: no przecież dają, tylko wy sracie wyżej niż macie czubek nosa i ciągle wam mało, wszystko nie tak, za mało, a w zamian to palcem nie kiwniecie, bo starania kobiet uważacie za coś normalnego i naturalnego co wam się należy i kobieta musi się bardziej postarać by dostać cokolwiek, co jest podstawą w związku, nie mówiąc już o czymś ekstra.
@AlienFromWenus

@NiebieskiMiszmasz: no czytam wasze wysrywy, laska wygląda spoko a jest oceniana na 3/10 xD

A pan "obiektywnie" siebie ocenia na "nie chad ale 6/10 będzie" ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Laska spoko czyli co najwy chuda XD
A jak chuda to 9/10.
Taka sama bzdura jął wierne niedziewice.
Niema czegoś takiego jak wierna niedziewica i chudość nie czyni kobietę atrakcyjną. Ale tego p0lce nad p0lkami symbolu p0lki
@AlienFromWenus

@Blaskun: a w waszych urojeniach kobiety o normalnych wymaganiach to jakieś hipergamiczne bestie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Niedziewica która zdradziła z byłymi, a wymaga wierności to tak p0lka chipergamiczna bestia.
Brzydula która myśli że jest piękna bo jest chuda bo się naoglądała modelek 5/10 ,a sama wymaga genetycznej atrakcyjności to tak p0lka chipegamiczna bestia.
Małowartościowe p0lka brzydula ,niedziewica,pasożyt gardząc incelami, twierdząca że mężczyznom nic się nie
@AlienFromWenus

@Blaskun: no przecież dają, tylko wy sracie wyżej niż macie czubek nosa i ciągle wam mało, wszystko nie tak, za mało, a w zamian to palcem nie kiwniecie, bo starania kobiet uważacie za coś normalnego i naturalnego co wam się należy i kobieta musi się bardziej postarać by dostać cokolwiek, co jest podstawą w związku, nie mówiąc już o czymś ekstra.


Kobiera zdradza-facet jest wierny
Kobieta jest brzydka- facet atrakcyjny
@Nowystaryziel: a czy widzisz tutaj gdzieś powód żeby mnie o takie rzeczy pytać? Odpowiadaj zgodnie z tematem dyskusji. Rozumiem że dla ciebie całkiem uzasadnione jest pod postem o np Ance Lewandowskiej zapytanie o rozmiar przyrodzenia autora posta?

Będę usuwać komentarze nie na temat dyskusji i mam w doopie czy według was mnie one bolą. Jedynie cisnąć będę z was jeszcze większą bekę im bardziej będziecie dążyć do uzyskiwania ode mnie odpowiedzi