Wpis z mikrobloga

Bekowe.
Przeciętny niebieski 6/10 myśli, że jest 9/10 i że chcą go laski 3/10, które tak naprawdę też są 6/10 i dlatego nazywa je p0lkami i że to wina hipergamii, bo "laski uważają się za księżniczki, z za wysokim mniemaniem o sobie, które wybrzydzają a same nie mają nic do zaoferowania". A on to kim jest i co niby takiego oferuje oprócz toksycznego narzekania na kobiety? XD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #p0lka #blackpill #hipergamia
  • 60
@AlienFromWenus: Odrealniona jesteś, mirki tutaj trollują, żeby wywołać kompleksy u mirabelek z postowaniem szarej myszki a Ty uwierzyłaś. To kobiety bardziej patrzą na wygląd- a normiki to już praktycznie nie mają wymagań oprócz deformacji twarzy u kobiet. ¯\(ツ)/¯
Poza tym przeciętny facet 6/10- raczej 5/10 a kobiet 9/10 jest bardzo mało, bo to poziom supermodelki z victoria secret czy innego playboya, więc pewnie masz dodatkowo jak kobiety problem z obiektywnym ocenianiem
@Nowystaryziel:

XD

Przecież pisałam że nie mam na myśli tagu o szarych myszkach xD ale też dobrze wiedzieć, że na wykopie ludzie są tak toksyczni, że celowo wzbudzają w innych użytkownikach kompleksy xD

więc pewnie masz dodatkowo jak kobiety problem z obiektywnym ocenianiem siebie i płci przeciwnej.


A mój post jest właśnie o tym, że to wy tak twierdzicie a nie ma na to potwierdzenia i równie dobrze to wy macie
@rakastankielia:

O tym mówiłam.

To kolesie w okolicach 5/10 uważają siebie za 8/10 w górę a laski mające 7/10 w górę oceniają na 4/10 a potem wmawiają im że są hipergamiczne, a sami o sobie myślą, że robią łaskę takiej 4/10 że on, wspaniały mężczyzna, się nią zainteresował, że powinna być mu wdzięczna a tymczasem oboje są tak samo atrakcyjni (laska może trochę więcej jak nałoży makijaż).
@AlienFromWenus gadasz głupoty. Znam wielu fajnych chłopaków, niebrzydkich, którzy nie mają wysokich wymagań, a mimo to kobiety traktują je jak powietrze. I to nie modelki, a zwyczajne przeciętne dziewczyny, a nawet i brzydsze. Kobieta zawsze może kogoś znaleźć.
@rakastankielia: to wy gadacie głupoty, ludzie łączą się w pary mniej więcej w podobnym poziomie atrakcyjności. Wiadomo że będą różnice polegające na tym, że jedna kobieta uzba faceta 6/10 za 7/10 a inna 5/10 , bądź też wezmą pod uwagę inne cechy jak charakter czy predyspozycje do bycia odpowiedzialnym przyszłościowym partnerem i to w obie strony idzie.
Ta cała hipergamia to wymysł incwelstwa z wybujałym niczym Konon ego.
Jak normalny facet