Wpis z mikrobloga

Bekowe.
Przeciętny niebieski 6/10 myśli, że jest 9/10 i że chcą go laski 3/10, które tak naprawdę też są 6/10 i dlatego nazywa je p0lkami i że to wina hipergamii, bo "laski uważają się za księżniczki, z za wysokim mniemaniem o sobie, które wybrzydzają a same nie mają nic do zaoferowania". A on to kim jest i co niby takiego oferuje oprócz toksycznego narzekania na kobiety? XD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #p0lka #blackpill #hipergamia
  • 60
co niby takiego oferuje oprócz toksycznego narzekania na kobiety? XD

@AlienFromWenus az mi sie przypomnialy jak dwie studentki dywagowały nad tym co kolega ma do zaoferowania laskom, gdzie one obecnie ledwo co miały na obiad xd

Przeciętny niebieski 6/10 myśli, że jest 9/10 i że chcą go laski 3/10, które tak naprawdę też są 6/10


@AlienFromWenus: nie nie, laski 3/10 maja kolezanki 9/10 i zeby zdobyc tą laske 3/10 musisz spełnić
laski 3/10 maja kolezanki 9/10 i zeby zdobyc tą laske 3/10 musisz spełnić kryteria pieknosci zarówno laski 3/10 jak i 9/10 bo takie przyjaciolki nie dopuszcza do faktu ze ich "ładna" kolezanka ma chłopa 6/10


@razdwatrzy55:

Nie nie. To tak nie działa. Nigdy nie działało i nigdy działać nie będzie chyba że w amerykańskich komediach romantycznych dla młodzieży.
laski częściej wydaje mi się słuchają przyjaciółek i opowiadają im o randce


@razdwatrzy55:

Owszem opowiadają, ale niekoniecznie słuchają. Koleżanki dobra rada zawsze jakoś będą pierdzielić kocopoły czy oceniać wygląd faceta przez swoje gusta ale normalne kobiety mają to w doopie bo same mają swój rozum i wiedzą więcej szczegółów na temat danego faceta niż wianuszek koleżanek.

Przynajmniej ja nigdy nie miałam takiego parcia na słuchanie rycia bani więc uznałam że większość
@NiebieskiMiszmasz: nie ten tag tylko ogólnie wyśmiewanie ładnych lasek z tindera jakio brzydalek nic nie wnoszących do związku. Niektórym przypisuje się również dziecko z mokebe, o ktorym zapomniały wspomnieć (bo nigdzie w opisie nie było że dziecko ma więc zostało jej przypisane z góry) czy o rzekomym braku zainteresowań, bo jak panna napisała że chciałaby pójść na strzelnice czy pod namiot to od razu pretensje, że to facet ma jej to