Wpis z mikrobloga

#wykop40plus #wykop30plus #zwiazki #dzieci

Siedzę sobie, myślę i dochodzę do wniosku, że nasralem sobie do życiorysu.

Kiedyś 90 procent mojego czasu zajmowała rozrywka i planowanie rozrywki.

Potem poznałem obecna żonę. na początku chyba było fajnie, coraz trudniej sobie przypomnieć.

Ale od urodzenia dzieci to koszmar.

Potem doszła roszczeniowość i handel dupa (waluta wymienna jak jesteś posłuszny)

Potem nawet to było #!$%@?, aż wreszcie przesadziła i któregoś dnia powiedziała, że już tego nie lubi.

Ja też nie lubiłem rozmów z nią, bycia taksówkarzem, zakupowcem i organizatorem i sponsorem wyjazdów.

Nawet o auto musiała się nauczyć dbać.

I tak ciche dni zmieniły się w miesiące, potem lata.

Dziś syn ma urodziny, więc jesteśmy w sali zabaw. Siedzimy 50metrow od siebie, żeby przypadkiem się nie pokłócic.

Życie już nie sprawia mi przyjemności.

Przepraszam za ten wysryw. Może się trochę lepiej poczuje. Kumplom nie chce mówić takich rzeczy. Mają swoje problemy.

Wiem, że muszę odbudować swoje życie.
Znaleźć czas na sport i nie siedzieć tyle czasu w domu.
Może jakiegoś kolegę czy koleżankę żeby pójść na spacer, pobiegać, żeby nie siedzieć w domu.
Byle blisko od domu. Każdy kumpel mieszka w innej dzielnicy więc autem to minimalnie 30 min drogi, a komunikacja to pewnie godzina z hakiem.

W grudniu straciłem robotę, więc nastrój też mi się nie poprawił.

A jestem z tym całkowicie sam.
mam__pytanie - #wykop40plus #wykop30plus #zwiazki #dzieci 

Siedzę sobie, myślę i doc...

źródło: temp_file6663430164743216528

Pobierz
  • 491
  • Odpowiedz
  • 0
@szucharles dzięki serdeczne za cenne rady. To nie takie proste. Jak było ciepło to praktycznie co weekend byliśmy we trójkę na placach zabaw, salach zabaw, parkach linowych, basenach, termach oraz parkach rozrywki jak farma iluzji, sądy Klemensa itp.
Dziś usłyszałem komentarz, że wyjezdzam z nimi, żeby mnie nie wkurzały w domu.
Nie potrafię sobie radzić z emocjami bo jak słyszę taki tekst, to mi się ciśnie na usta, że to był ostatni
  • Odpowiedz
@mam__pytanie: Dałeś sobie, babie, wejść na głowe to i masz. Polki to najgłupsze stworzenia na ziemi, jeśli im się wydaje, że handlowanie dupą da im coś dobrego.

Ja od siebie dodam, że twoja żona jest wynikiem ewolucji, a ewolucja jak wiadomo premiuje wszystkie te cechy, które służą rodzeniu dzieci, czyli przedłużeniu gatunku. To dlatego, kobiety jak są w płodnym cyklu miesiączkowym, to są chętne, przed ślubem itp. To dlatego, że działają
  • Odpowiedz
  • 0
@Cel87 tak, już pisałem, że lubię to miejsce, bo chodziłem tam z synem odkąd miał 3 lata.
A skąd wiesz? Może masz dzieci?
A moze przygarnales mamuśkę i chodzisz tam z jej pociecha?
A może lubisz towarzystwo dzieci? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@Steven_Hyde do kła dnie! Przeciez to typowe działanie alkusa, wypieranie, że hehe piwko to nie jest alkohol, i to, że biedaczek nie mógł wytrzymać, żeby nie chlać mając SWOJE dzieci pod opieką. I historia o tej złej żonie, która nie chce sypiać z alkusem jebiacym przetrawionym alkoholem - typowe wybielanie się i użalanie nad soba, chyba to jest zestaw startowy każdego alkusa. Ha tfu na typa, tym bardziej, że ma dziecko któremu
  • Odpowiedz
@mam__pytanie: tyle komentarzy to nie zarejestrowalem ze pisales. tak, chodze tam ze swoimi bomblami od czasu do czasu. ostatnio jak jakies ukr dziecko zwymiotowalo to mnie rzucilo w druga strone.
  • Odpowiedz
@Zabojcza_Rozowa: ale, ale. zeby byla pelna jasnosc. ja tutaj jestem przekonany o rownej winie obu stron. koles oczywiscie #!$%@? i niby przyznaje podobnie, ze wina jest po obu stronach, ale to po zonce jest jechane i wytykane co #!$%@?. w kazdym razie, ja doskonale znam taka relacje jako bezstronny obserwator - moi starzy. ojciec skonczyl podobnie jak i op. takie codzienne wypijanie drineczka po pracy (a pracowal w domu, prowadzil swoja
  • Odpowiedz
@Steven_Hyde zgadzam się, że to wina dwóch stron, po prostu nie znamy punktu widzenia żony. Ja mam też podobny przykład w rodzinie, na szczęście nie rodzice. Najgorsze jest to, że dzieci to widzą i chłoną ten wzór jaki dają mu cudowni rodzice. Dzieci nie są winne, że mają rodziców idiotów.
  • Odpowiedz
@bzikus: ile lat ma Twoja żona? Odpowiedź po części może tkwić w biologii, część kobiet już po 40 roku życia zaczyna odczuwać objawy okołomenopauzalne. Niesie to ze sobą m.in. zmiany hormonalne, które mogą w bezpośredni sposób przekładać się na zachowanie. Potocznie mówiąc, baba wkracza w wiek teściowej xD
  • Odpowiedz
@mam__pytanie od jak dawna pijesz te 2-3 piwa dziennie? Jestem kobietą i co Ci mogę napisać, to z naszej perspektywy lepiej żyć samotnie niż z facetem, który pije. Nieważne, że nie leżysz nachlany pod blokiem. Takie codzienne piwo jest wielką wyjącą syreną alarmową. Jeśli Twoja żona jest rozgarnięta, to już dawno była u prawnika i właśnie zbiera na Ciebie "teczki". Być może nigdy się nie przydadzą, a może właśnie już niedługo. 2-3
  • Odpowiedz