Wpis z mikrobloga

nic mi do tego jak ktoś lubi kupować bezużyteczne sprzęty za dwa razy więcej niż są warte


@gokotgo: Właśnie to jest ciekawe zjawisko na wykopie. Ludzie potrafią kupić kurnik m2 z widokiem na pranie sąsiada za milion, nową kartę graficzną 2x drożej niż wydajniejszą starą serie, 20letnie gruzy za połowę ceny nowego samochodu, przepłacają za niemal wszystko ale z jakiegoś powodu thermomix jest be pomimo że nie ma za bardzo
  • Odpowiedz
Mam to urządzenie. jest totalnie przedrożone, model sprzedaży to sekta. Kupiłbym jeszcze raz w sumie bez wahania. Raty 0% i się spłacało powoli. Robimy w tym lemoniadę, driny, chińskie, żarcie na parze, różne surówki. Ogólnie bardzo porządnie zrobione i przyjazne w obsłudze. Ja nie umiem gotować a dzięki temu bez problemu mogę zrobić jakiś obiad. Co kto lubi ogólnie.
  • Odpowiedz
@Sylvio19: ja trochę nadal nie rozumiem zesrania się na ten temat. Pomijając wojenki typu, a w lidlu to za 1/3 ceny masz lepsze, to jeśli ktoś chce kupić TM i nie chce bawić się w jakieś prezentacje to nie ma z tym najmniejszego problemu. Dzwonisz do przedstawiciela, mówisz że chcesz kupić, czekasz chwilę albo masz od ręki i po problemie. Sam w ten sposób kupiłem i kilku znajomych którzy wiedzieli
  • Odpowiedz
@larvaexotech: Bo to MLM. Może bardziej skupiony na produkcie niż przeciętna piramida finansowa, ale żeruje na tych samych sztuczkach jeśli chodzi o marketing. Nawet w komentarzach widać ludzi co może do "sekty" nie należą, ale wypowiedzi mają typowo sekciarskie jak tylko pojawia się temat cudownego garnka.
  • Odpowiedz
Ale nigdy nie zrozumiem czemu tam funckjonuje ten p------y model sprzedazy, czemu to k---a nie moze sobie lezec na polce w mediaexpercie i po prostu "czesc, poprosze jeden thermomix, dowidzenia" .


@larvaexotech: a co ciekawsze, w innych krajach tak to nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°) W Niemczech np możesz zamówić sobie ten eksluzywny garnek bezpośrednio ze strony producenta, bez żadnych dodatkowych sesji czy prezentacji dla
  • Odpowiedz
@Serghio: czyli morał jest jeden- jak ktoś nie może bez tego wytrzymać to trzeba kupić od normalnego producenta elektroniki, a nie firmy sekciarskiej, a najlepiej reklamować chwaląc się, że to nie oryginał, a działa świetnie i tyle ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
  • 0
@jPaolo2 to jest po prostu model biznesowy, bazujący na podbiciu statusu produktu do rangi premium, podobnie jest w streetwearze czy u Apple ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Landmark: ty chłopie rozumiesz co ja napisałem? Odpowiadam jeśli ktoś zapyta, czy to warto, czy używamy na co dzień itp. Nie latam po znajomych wciskając im na siłę bo ja nic z tego nie mam. Widocznie twoją sekta jest hejtowanie tego szatańskiego wyrobu xD
  • Odpowiedz
@jPaolo2: nie wiem, dla mnie to po prostu fajny sprzet jak ktos ma troche kasy ekstra. Bo finansowo sie nie oplaca, ale jak go juz masz to jest bardzo użyteczny.

Czasami mam wrazenie ze najwiekszy problem z tym sprzetem maja ci co go nie maja :P bo ja mam, uzywam, jestem zadowolony. A czy bym polecil? Tylko jesli jestes w stanie przeplacic rzeczywista wartosc tego sprzetu, podobnie jak z autem
  • Odpowiedz
@jPaolo2: ja raczej mam wrażenie ze sekta jest w drugą stronę. W komentarzach sie tu toczy gownoburza i niektorzy staraja sie na sile innym udowodnic jakimi to zlymi ludzmi sa ci którzy kupili ten sprzet. "Sekta", "cudowny garnek" itd xD

Choć ja osobiście mam nadzieję, że powstanie sporo konkurencji do TM bo dla klienta końcowego to będzie ostatecznie na plus. Ważne zeby sprzet robil robote, w dupie mam czy jest
  • Odpowiedz