Wpis z mikrobloga

@Sylvio19 ale w sumie mam to w dupie :D jest na allegro i można kupić to kupiłem i nikt mi pokazów w domu nie będzie robił. Sprawdziłem nawet teraz, cały czas są dostępne, oczywiście już w tej wyższej cenie prawie 6,5 tys. zł.
  • Odpowiedz
@Sylvio19: Partnerka upierała się na Thermomix, powiedziałem "ni #!$%@?" no nie dam za to 5500zł XD, no to narracja się zmieniła na "kupmy model od tefala za 5000zł", odpowiedziałem że to to samo i dalej no " ni #!$%@?".
Skończyło się na zakupie lidlomixa za 2200zł.
Partnerka skorzystała z niego dosłownie z 4 razy piekąc jakieś gównobułki, ja używam go przeważnie raz w tygodniu do gotowania pomidorowej i wyrabiania ciasta
  • Odpowiedz
@Sylvio19: zwykle urządzenie do gotowania a wykopki wietrzą w tym sektę xD
Mam w domu, jakoś nie jeżdżę na złoty thermomixa, jak ktoś o coś zapytać ze znajomych to odpowiadam o wadach i zaletach.
A na pokazie byłem u teściowej z 10 lat temu, faktycznie sekta. Baba zrobiła koktajl i ciasto na bułki, które potem sobie wypieklismy. Na koniec mieliśmy jeszcze podpisać pakt krwią ale akurat zabrakło czasu.
  • Odpowiedz
nie chce mi się znów przekonywać że mam rację, używajcie, będzie szczęśliwi. Ale to nie znaczy że nie zostaliście wyruchana w dupę


@fraciu: ja noszę gatki i inną bieliznę od bardzo dawna i nigdy nie zostałem wyruchany w dupę. Może opowiedz nam swoją trudną historię ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
bardzo dobrze przemyślane, ale zapomniałeś o jednym: przy sprzedaży przez osoby prywatne nie ma rękojmi. Jak ci się nie spodoba garnek za 5,5k to w sumie twój problem.


@rojber_w_laczkach: Na tych prezentacjach sprzęt oficjalnie sprzedawany jest przez Vorwerk, producenta Thermomixa, tyle, że odbywa się to przy pomocy "agenta", który pobiera za to prowizję (od producenta, w cenie zakupu). To nie osoba prywatna sprzedaje. Tak samo jest na niektórych aukcjach allegro,
  • Odpowiedz
@Landmark: "opowiadasz znajomym o wadach i zaletach? xD no w ogóle nie sekta, o innych sprzętach AGD też im robisz pokazy? Musisz być bardzo lubiany xD"

Ty otępiały jesteś że nie widzisz że dodał "jak ktoś ze znajomych zapyta to opowiadam o wadach i zaletach" czy zobaczyłeś kawałek który się zgadza z tezą a kontekst już nieważny? xD
  • Odpowiedz
@WybuchowyCzajnik niech tam sobie każdy kupuje co chce, nic mi do tego jak ktoś lubi kupować bezużyteczne sprzęty za dwa razy więcej niż są warte. Ale każdego kogo na to za bardzo nie stać, i wziął to na raty, będę uważal za debila.
  • Odpowiedz
@Sylvio19: ja tego #!$%@? nie rozumiem. Bo sprzet, okej - stosunek ceny do jakosci wypada slabo - ale jak ktoś moze wydac wiecej to to jest naprawde solidny kawal sprzetu. Ale nigdy nie zrozumiem czemu tam funckjonuje ten #!$%@? model sprzedazy, czemu to #!$%@? nie moze sobie lezec na polce w mediaexpercie i po prostu "czesc, poprosze jeden thermomix, dowidzenia" .
  • Odpowiedz